Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Electronica auto


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 releu

    Nou venit

  • Members
  • Pip
  • 1 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 07
  • Marca:Volkswagen
  • Model:Passat
  • Motorizare:1.6TDi 102CP

Scris 27 decembrie 2007 - 01:27

Domnilor,

Va invit, daca aveti sau nu probleme cu partea electronica a masinii dvs., sa accesati rubrica "Electronica auto" de aici:
http://www.forumelectro.ro/
Este cel mai mare forum de electronica din Romania. Veti gasi acolo o rubrica despre Electronica Auto unde va invit sa postati, daca aveti vreo nedumerire, daca nu va functioneaza casetofonul de la masina, care este subwoofer-ul potrivit si multe multe altele. Cel putin, de cand am Volkswagen Passat, si mi-a montat un subwoofer pe cinste in masina, sunetul e mult mai special iar fetele mai atente ca niciodata. Deci, daca aveti nevoie de consultanta in acest domeniu, atunci nu ezitati sa intrati pe Forumul Electronistilor din Romania.

P.S. Sper ca prin acest topic sa vin ajutorul celor de aici care sigur vor ca masina lor sa aiba un sistem audio mai puternic. Totodata, sper ca moderatorii si administratorul acestui forum sa gaseasca putina intelegere din partea mea daca din punctul lor de vedere subiectul adus de mine in discutie nu este potrivit profilului acestui forum sau daca lezeaza interesul forumului.

Sa fiti iubiti.
O seara placuta si SARBATORI FERICITE.

Aceasta postare a fost editata de releu: 27 decembrie 2007 - 01:37

  • 0




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi