Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Etapa a-2-a Marele premiu din Malaysia - Sepang 19 Martie 2006


  • Topic inchis Acest topic e inchis
3 replies to this topic

#1 EvilOne

    shapeshifting master

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.082 Mesaje:
Inregistrat: 10-mai 02
  • Location:Bucuresti/Alexandria

Scris 15 martie 2006 - 07:50

Eu as reformula: nu vreau sa il vad pe Rosberg in cursa, vreau sa vad V8 Cosworth in actiune...
  • 0
CIOKY PERFORMANCE TEAM
ACrew style

#2 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 19 martie 2006 - 09:03

In Romania nu exista comentariu la F1... Exista doar nesimtire, indolenta, necunoastere, umflare in pene, tampenie, cretinism, si gata ca ma dor tastele...

Din pacate (partial din cauza comentariului), pe la jumatatea cursei am renuntat sa ma uit... Sunt dezamagit de RBR... Cu greu l-am auzit pe David vorbind cu mecanicii (ca, deh, vorbeau miki si cu kiki peste Team Radio!!!) si zicand ca e "stuck in 6th gear"... Pacat...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#3 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 19 martie 2006 - 09:58

Ma bucur ca aceasta arie e din ce in ce mai polulata...
in primul rand vreau sa felicit toata echia renault si ambii piloti pt o cursa foarte buna http://www.garajul.r...tyle_emoticons/default/thumb.gif
cat despre preferatii mei :) o cursa muult mai buna decat anul trecut...suntem in revenire de forma, mai e de lucru insa imi place progresul.
o nota foarte buna pt massa, a fost matur azi. o nota FOARTE proasta pt strategii echipei ferrari....ne explica ms de ce :(. inadmisibil sa pierzi atatea secunde degeaba...probabil ca ar fi terminat pe 4....stiu, stiu...daca si parca etc....
ralf o cursa buna...a facut 3 opriri !! plecand ultimul si a terminat pe 8...o cursa foarte buna facuta si de Sato :)

vad ms pe 2 in clasament si normal ca as vrea sa fie primul...dar sunt multumit de inceputul de sezon. "we're back in the game"
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#4 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 19 martie 2006 - 10:48

asa e :) am inteles si eu ce vorbeau aia, nu mai poluau fonic viky & miky...dar tot au o MAAAARE meteahna.....contrazic calculatorul...pe ecran scrie Barrichello, ei sus si tare ca e Button....pe ecran scrie ca Alonso a iesit pe 2, ei nu....in fine....se pare ca tb sa ii acceptam asa cum sunt ei..adica..hm...mai putin isteti

[Edited on 19-3-2006 by MikeTekRacing]
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi