Salt la continut


Fotografie

Sfat achizitie Renault Laguna


  • Please log in to reply
1 reply to this topic

#1 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 24 iunie 2006 - 03:33

motorul este foarte fiabil, pe la niste senzori o mai da in balarii, acum nu stiu cat se pot repara. pe de alta parte sunt sigur ca in acesti 150.000 nu a schimbat mai nimic la ea, si la mers nu-ti dai seama. daca poti sa-i faci o verificare tehnica ar fi bine, altfel mai adauga vreo 3000€ pt piese (arcuri, amortizoare, bucsaraie, placute, distributie si ce i-o mai trebui, curele, filtre ...)
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#2 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 24 iunie 2006 - 04:54

nu se vede semnul € bine? depinde evident daca o ti si tu asa si mergi mai departe. sa vezi cum se aduna, ba una, ba alta, care la diesel sunt scumpe, 2.2 este motor nou, rar, greu de gasit la dezmembrari ceva (nu ca as fi de acord cu asa ceva).

LE: sa fie ceva la turbina nici nu ma gandesc.

[Edited on 24-6-2006 by cata69]
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi