Salt la continut


Fotografie
- - - - -

suierat/tiuit la vit. mare


  • Please log in to reply
27 replies to this topic

#26 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 23 mai 2007 - 12:52

maine fac primul test cu banda adeziva sa vedem ce si cum. a plecat omenirea in spatiu si nu rezolvam noi asta. cel mai problematic ar fi sa fie de la diferential, pt ca subaru cica ar fi atacat problema, dar eu nu cred ca e de acolo, zgomotul se aude clar dinspre parbriz, se formeaza cumva un flux de curent impreuna cu oglinzile, destul de ciudat, mai ales ca le-au schimbat. deci ramane chederul.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#27 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 23 mai 2007 - 12:54

da, asa e cel mai bine cum zici
baga banda adeziva la greu peste ea, o scoti tu dupa aia si vezi daca e de acolo
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#28 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 23 mai 2007 - 02:36

la mine de ex, la 140, mai mult nu i-am dat, nu a facut, la cealalta a facut, dar nu e ceva fix, viteza si zgomotul nu sunt legate, cred ca trebuie sa fie actiunea a mai multi factori care se materializeaza in acest suierat puternic. chederul are o forma de zile mari, mai bine-l lasau clasic.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi