Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Subaru Impreza WRX 2,5 Sports Wagon MY-07


  • Topic inchis Acest topic e inchis
209 replies to this topic

#1 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 08 octombrie 2007 - 10:12

Dupa cum bine stiti am de aprox. 2 ani o Impreza Sports Wagon 2.0 aspirata, de care sunt foarte multumit.
Masina e exceptionala, merge foarte bine, dar parca ii lipseste uneori ceva putere...
De vreo jumatate de an, ma batea din ce in ce mai tare gindul sa fac un upgrade. Si cum cine a avut odata Subaru, nu mai poate sa se gindeasca la alt brand, am inceput sa "sap" dupa un WRX, evident tot SW..
Am cerut la SMT si Radacini, dar nu au reusit sa-mi aduca una.
In final m-am impacat cu gindul ca nu pot avea un Wagon si m-am hotarit sa iau unul din cele 10 WRX-uri 2008 ( hatch ) care sunt alocate Romaniei.
Toate bune si frumoase, masina a fost rezervata, urmind acum 2 sapt sa termin dosarul de leasing si sa dau avansul.
Gindul imi era insa tot la la modelul Wagon.... Dar am acceptat ideea hatch-ului neavind de ales.
Intre timp am vindut Polo sotiei si i-am lasat ei Impreza aspirata, sa avem totusi o masina pentru concedii.
Cu exact 2 zile inainte sa dau avansul pentru Hatch, ma suna fratele meu si-mi spune ca a gasit WRX Wagon in Germania !
Fug la calculator si vad ca masinile sunt noi, exact modelul pe care-l vroiam. Basca erau la lichidare de stoc, adicatelea pret BETON!
Iau legatura cu "nemtii" respectivi ( un dealer foarte mare de masini ), le spun ca vreau una, si ca vreau sa o rezerv 2-3 zile pina va plati lesingul factura.
Raspunsul a fost simplu : NU rezervam masini ! Evident ca am turbat, nestiind cite masini au, fiindu-mi teama ca poate nu voi reusi sa prind una.
M-am hotarit sa o iau direct, facind ulterior refinantare prin firma de leasing. A fost cea mai rapida solutie de a plati masina cu sanse sporite sa nu ramin fara.
Numai ca a inceput dansul ( factura proforma fiind cu TVA ), citeva zile m-am chinuit sa-i conving pe tembeli ca am firma, ca fac importuri de ani de zile, etc... Ei nimic. Mi-au spus ca am capitalul social prea mic....
Alte aventuri, in final am primit facturile proforme fara TVA !
Am uitat sa spun ca s-a hotarit si fratele meu sa ia una, asa ca am achitat 2 masini.
La 5 zile de la primul contact cu ei am achitat masinile ( vineri ), si luni am plecat dupa ele.
Marti la 2 ( 14:00 ) am plecat spre casa - 2000 km - si miercuri la 23:00 eram acasa, RUPTI in 2 !
Am facut drumul in 2 etape a cite aprox. 1000 km. Rodaj, mers incet 120-130. La intrarea in Ro s-a ales prafu de rodaj ca trebuia sa depasim zecile de tiruri, etc...
Masinile au mers exceptional. Consum pe autostrazi la ei 9 si de la intrarea in tara 10.
Ca si caroserie, sunt identice cu cele vechi. Farurile difera, in rest nimic. Pina si interiorul e la fel, noi avind interior de WRX pe aspirate.
Ca si impresii nu pot spune decit ca masinile merg excelent, sunt o imbinare foarte reusita si "rara" intre o masina de familie si una sport.
Impreza e o masina gindita sa faca placere celui care o conduce. Nu e o masina de lux, dar se vede calitatea japoneza, avind tot ce ai nevoie ca si optionale. Si ce e mai important, toate functioneaza impecabil.Masina se misca formidabil de relaxat, nu se forteaza deloc si e foarte silentioasa. Motorul fiind destul de mare ( 2,5 litri ) are suficient cuplu in regimuri de aspirata cit sa-ti ofere un mers lejer prin oras. Turbina incepe deja pe la 2000 de ture sa faca presiune, insa nu e brutala. Cresterea de cuplu e lina dar foarte hotarita. In mers parca esti tras cu prastia....
Suspensia e suficient de rigida pentru un mers sportiv, dar nu deranjant. Masina sta pe drum impecabil.
Poze nu am facut pentru ca nu am avut timp. In week-end m-am odihnit pentru ca simteam nevoia dupa drum.
Vineri am fost la SMT sa fac prima revizie ( schimb de ulei si filtru ), si sa ma ia in evidenta pentru garantie.
Azi am fost la RAR, leasing, etc...formalitati pentru refinantare. Sper in 2 zile sa termin si sa ma linistesc.
I-am pus deja alarma, mai pun car-kit si detector in bara, si gata. O singura investitie voi mai face destul de curind, si anume
niste roti cu gume de iarna.
Promit sa fac niste poze mai bune. Cele de acum sunt fcaute pentru asigurare.

Aceasta postare a fost editata de MikeTekRacing: 14 noiembrie 2007 - 11:38

  • 0

#2 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 08 octombrie 2007 - 10:34

Io primu si aici: sa-ti traiasca (la amandoi sa va traiasca), sa te bucuri de ea, sa-i dai in basca tot timpul, etc etc etc, restul ti le zic live!!!

P.S. asta o sa fie piesa de colectie! E ultima Impreza care arata a Subaru...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#3 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 08 octombrie 2007 - 10:35

wow..oare ce simte un posesor al unei asemenea masini...?
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#4 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 08 octombrie 2007 - 10:40

Nu stiu ce or simti altii, dar eu ma bucur ca atunci cind mi-a luat tata motocicleta japoneza noua !
1Q-le, saru'mina :)

Aceasta postare a fost editata de Relu: 08 octombrie 2007 - 10:41

  • 0

#5 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 08 octombrie 2007 - 10:54

bravo voua !
Sa o stapinesti sanatos, voios, voinic, la zeci de mii de km fara probleme !
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#6 DOOM

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 287 Mesaje:
Inregistrat: 03-aprilie 07
  • Marca:Audi
  • Model:S3 8P
  • Motorizare:2.0TFSI 265cp

Scris 08 octombrie 2007 - 10:57

Sa-ti traiasca Relu, e foarte frumoasa.Sigur iti va oferi numeroase placeri la condus si in plus o utilitate deloc neglijabila atunci cand ai nevoie.
Trebuie sa faci o sesiune foto calumea :).
  • 0
Audi S3 8P
VW Passat B6

#7 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 08 octombrie 2007 - 11:20

eu zic ca si sesiunea de udare tre sa fie corespunzatoare.
Multa bafta cu buldogu, aa, boxeru tau !
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#8 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 09 octombrie 2007 - 07:33

Mda...cred ca din Relu decibelu'...te-ai transformat in Relu subarelu'. :P
Inca o data, sa le stapaniti sanatosi, si tu si fratele tau, si sa mergem cat mai des la munte, acolo unde se simt bine masinutele astea. :devil1:
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#9 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 09 octombrie 2007 - 08:00

Prima reactie ar fi a unui ,,wow!'',ce bine arata,dar ar fi un ,,sacrilegiu'' vis-a-vis de Subaru! E ca atunci cand vezi un ,,academician'',si-i lauzi latura estetica. :P
Am tampit,am ajuns sa-mi placa cum arata un Subaru Wagon... :D ,dar arata foarte bine.(bine,subconstientul imi este alimentat de ceea ce are sub capota,d'aia imi place si ca estetica. :D ;)
Acum ceva timp ,pentru mine era un paradox---cum de-o masina sublima ca tehnica ,poate sa arate asa de sters.

Deci,e superba(estetic,tehnic si din ce puncte mai vrei!)! Respira forta din orice unghi.
Sa le stapaniti sanatosi !Cea a fratelui tau arata mai bine! :D


p.s.--acum ceva timp ,proprietarul unui Subaru aspirat imi spunea ca-s arhisuficienti calutii pe care-i are acea masina si ca n-are nevoie de mai multi...---de fapt ,s-o fi gandit pentru momentul respectiv,inca nu aparusera crdi-urile... as fi vrut sa fiu eu primul...:D :beerchug:

Aceasta postare a fost editata de mol: 09 octombrie 2007 - 08:05

  • 0

#10 Legionaru'

    master of VVT-i

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 660 Mesaje:
Inregistrat: 28-iulie 05
  • Location:Craiova
  • Marca:Toyota
  • Model:Avensis
  • Motorizare:1.8 VVT-i

Scris 09 octombrie 2007 - 11:38

Sa le stapaniti si fugariti sanatosi!
  • 0
TODAY TOMORROW TOYOTA

#11 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 09 octombrie 2007 - 12:54

zuper kwol!!! cam am idee cum se duce masina.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#12 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 09 octombrie 2007 - 03:13

Super'utilaje v'ati tras amandoi! Sa le stapaniti sanatosi ... sau mai degraba sa le alergati, ca doar d'asta le'ati luat :P

In jur de 25k au fost? :D
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#13 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 09 octombrie 2007 - 03:27

Merci inca odata pentru uraciuni.

E drept ca masinile merg bine rau... Acum suntem in perioada de acomodare, ca trebuie.
Mol, stii tu cum e, indiferent cit ai, te obisnuiesti si vrei mai mult. Pentru toata ziua, shiar si concedii, cea veche e OK. Ba chiar poti merge sportiv cu ea in ciuda puterii nu foarte mari.


@Andrei
Au fost mai ieftine, lichidare de stoc. 25 era pretul normal fara tva.

Aceasta postare a fost editata de Relu: 09 octombrie 2007 - 03:27

  • 0

#14 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 09 octombrie 2007 - 04:26

:) sportivitate si famiglie. ambele in acelasi cuvant. subaru.

la cat mai multi km !
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#15 masterblaster

    Addicted

  • Moderators
  • 6.376 Mesaje:
Inregistrat: 30-octombrie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai / Dacia
  • Model:Accent / 1310
  • Motorizare:1.5 CRDI / 1.4

Scris 09 octombrie 2007 - 04:51

Relu inca o data iti urez 1 mil de km fara probleme. e super :) cum am mai spus: din poze mi se parea urata, dar cand am vazut-o live am ramas foarte placut impresionat :P
numai bine man :beerchug:
  • 0
www.kinderu.wordpress.com
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

#16 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 09 octombrie 2007 - 06:29

cum mah, tu ai vazut masina inaintea noastra?

relu, sa-mi spui si mie niste cifre la consum, desi cred ca tu esti mai intreg la minte ca mine si nu o fugaresti foarte tare :)
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#17 dante01

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 Mesaje:
Inregistrat: 11-august 03
  • Location:Ploiesti
  • Marca:Mazda
  • Model:3
  • Motorizare:1.6 DOCH 105 CP

Scris 09 octombrie 2007 - 07:27

sa le stapaniti sanatosi si sa va bucurati de ele! (ca tare adevaraciuni mai sunt)
bag de seama ca incet incet, se face de un miniforum subaru pe aici, sunt 5 posesori pana acum...bine, nu toti pe forum, sa nu toti scriu, da' se pune...
bafta si mai pune poze cand poti. eu pe aici n-am vazut decat sedanul, dar si ala e nice.
  • 0
...Move your mind...

#18 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 09 octombrie 2007 - 07:29

I-am facut plinul si merg exclusiv prin oras. Poate in citeva zile sa fac macar 200 km sa-i fac din nou plin.
Daca voi scoate 16-18 ma declar fericit, cu toate ca ma astept la mai mult.
La mine calculul e simplu: in oras, consumul de afara x 2. Si cum afara am avut la mers de rodaj 9-10, ma astept la ce ziceam mai inainte.
Azi printre picaturi i-am pus detector si car-kit.

@dante01
Merci mult !
Ai dreptate, se cam string masinile subaru pe aici. Numai eu si fratele meu avem 4 ! :)

Thumbnail atasat

  • IMG_1541mic.jpg

Aceasta postare a fost editata de Relu: 09 octombrie 2007 - 07:32

  • 0

#19 dante01

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 709 Mesaje:
Inregistrat: 11-august 03
  • Location:Ploiesti
  • Marca:Mazda
  • Model:3
  • Motorizare:1.6 DOCH 105 CP

Scris 09 octombrie 2007 - 07:56

ai dreptate, uitasem ca ai zis ca impreza veche e tot in familie...ii socoteam pe cata cu 2 forester, tu si fratele tau cu impreza astea deocheate si aditzu si berkut cu legacy
  • 0
...Move your mind...

#20 Dee

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 902 Mesaje:
Inregistrat: 13-mai 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:OPEL
  • Model:ASTRA H
  • Motorizare:1.6 105CP

Scris 09 octombrie 2007 - 08:25

Felicitari sefu. Chiar ca o masina inedita. De abia astept sa ascult si muzica pe care o pui in asta :D Subaru e Subaru!
Si cu detaliul tipic Subaru...Geamuri fara rama. Pacat ca s-a pierdut la noua Impreza..mare pacat

Aceasta postare a fost editata de Dee: 09 octombrie 2007 - 08:28

  • 0
On a self-imposed forum break...

#21 masterblaster

    Addicted

  • Moderators
  • 6.376 Mesaje:
Inregistrat: 30-octombrie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai / Dacia
  • Model:Accent / 1310
  • Motorizare:1.5 CRDI / 1.4

Scris 09 octombrie 2007 - 08:46

@cata am vazut-o pe a fratelui lui in trafic, pe la romana. am scris la ce mai vede romanul, dar daca nu citesti :D
  • 0
www.kinderu.wordpress.com
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

#22 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 09 octombrie 2007 - 10:22

cumva tu sau frate-tu ati fost cu masina parcata ieri sau alaltaieri in fata la UniCredit Leasing ?
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#23 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 09 octombrie 2007 - 10:41

n-am avut timp, ca avui treaba.

cum adica au renuntat la geamul fara rama. e drept ca avea niste dezavantaje, dar e clar ca au stricat marca. in mod cert diesel-ul nu e asa de tare cum se asteptau doritorii, dupa mine vechea impreza era geniala si arata intr-un mare fel. mare pacat.

relu, sa fii atent sa nu ramai fara benzina, asta e marea mea grija, avantajul e ca la nevoie poti merge atat de incet (60-80 cu a mea cel putin) ca poate scadea pe la 6-8 si te duce pana unde e nevoie, insa fara miscari bruste :D

mda, pe forum s-au strans jumatate dintre masinile subaru din bucuresti, trebuie sa cerem o arie, cum au astia cu KIA.

noi avem acelasi motor? daca ai de gand ceva tuning sa-mi spui si mie, daca ma prinzi cu bani ar fi si mai bine.
eu am gasit http://www.gruppe-s....werPackages.htm si din ce am citit pe net, puterile sunt reale, prima varianta e fara sa modifici softul si cred ca am putea gasi si noi piesele alea, pretul mi se pare ok. totusi am impresia ca la impreza au modificat in timp mult mai multe decat la forester si s-ar putea sa nu se potriveasca, dar ca idee, poti avea ~260-270 de cai safe spun ei. cred ca ai avea o racheta.
http://www.gruppe-s.com/

o alternativa ar fi prodrive, care au invers, la mine o crestere la 260 de cai si la tina 270 cu un cuplu fenomenal de 420nm. http://www.prodrive....6MY WRX PPP.pdf nu stiu pretul si pacat ca noi traim pe alta planeta, aceste modificari sunt acceptate de catre fuji, dar nu si de catre greci. ce pana lor.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#24 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 09 octombrie 2007 - 11:54

cumva tu sau frate-tu ati fost cu masina parcata ieri sau alaltaieri in fata la UniCredit Leasing ?

el cred ca a fost :D
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#25 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 10 octombrie 2007 - 06:12

Da, eu am fost si ieri si alataieri la Unicredit. Dealtfel Impreze WRX Wagon model 2006-7 nu cred ca sunt decit ale noastre in ro. pentru ca nici SMT nici Radacini nu au adus niciuna.
Mai e una 2005 tot argintie, caroseria dinainte ( motor de 2 litri ), cu farurile ca cea aspirata a mea.

In legatura cu modificarile la motor, astept sa fac rodajul si poate sa fac ceva dupa. Oricum nu ma intereseaza asa mult cresterea puterii la virf cit cresterea cuplului la turatii mici. Ori pentru asta e nevoie de alt intercooler si soft. Intercooler si finala de STI am deja si soft exista in zona.... ;)

Din ce stiu eu, motorul de WRX este absolut acelasi cu cel de Forester. Diferentele intre motoarele WRX ( Forester XT ) si STI sunt numai la intercooler, turbo, finala si soft.

In schimb STI-ul in plus fata de WRX are o cutie cu 6 trepte mult mai solida, diferentiale active, suspensie mai sportiva, etc..

@cata
Am bagat benzina in drum spre birou si pina acum mi-a iesit aprox 18%. E adevarat ca nu facusem decit vreo 160 km, dar cred ca e pe unde ma asteptam eu. Oricum drumurile au fost foarte aglomerate si pe unde era loc i-am mai dat....

Aceasta postare a fost editata de VIPER: 10 octombrie 2007 - 08:14

  • 0




3 useri citesc subiectul

0 membri, 3 vizitatori, 0 utilizatori anonimi