Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Bloguri


  • Please log in to reply
83 replies to this topic

#1 Spining

    om

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.342 Mesaje:
Inregistrat: 09-iunie 02
  • Location:bucuresti / berceni
  • Marca:Volkswagen
  • Model:T4
  • Motorizare:1,9L

Scris 08 decembrie 2007 - 10:53

Blogul a devenit o forma de exprimare foarte eficienta. Oamenii vorbesc despre masini, sex, iubire, dragoste... am lansat blogul lui Cabral

Hai sa vedem alte bloguri interesante, postati link-uri cu incredere.
  • 0
<!--sizeo:2--><!--/sizeo-->Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele... trage draperia!<!--sizec--><!--/sizec-->

#2 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 09 decembrie 2007 - 12:35

Mie unul blogurile mi se par nu numai o pierdere de timp enorma, dar mai ales calea clara spre distrugerea relatiilor inter-umane REALE. Copiii deja discuta numai pe "mess" si mai nou prin blog-uri... Nu stiu ce fond european a creat un blog in care taranii din Romania sa-si scrie parerile si doleantele... Interactiunea REALA intre oameni tinde astfel sa dispara si in curand o sa uitam sa mai iesim din casa sa ne intalnim cu prietenii sau cu partenerii...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#3 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 09 decembrie 2007 - 01:25

multi au bloguri, putini merita cititi...
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#4 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 09 decembrie 2007 - 01:42

partial sunt de acord cu viper.... plus ca nu stiu cind au unii timpul efectiv sa scrie pe bloguri.....

plus nebunia asta cu facebook si toate celelalte... stiu pe unii nu doar din strainatate care posteaza pe blog sau pe facebook banalitati de genul: stau la ceas la universitate sa ma intilnesc cu X-ulescu si ma gindesc cit s-au schimbat aceste locuri dupa 1989....
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#5 Spining

    om

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.342 Mesaje:
Inregistrat: 09-iunie 02
  • Location:bucuresti / berceni
  • Marca:Volkswagen
  • Model:T4
  • Motorizare:1,9L

Scris 10 decembrie 2007 - 01:29

mai oameni buni, nu va suparati, treaba cu topicul asta era clara. Daca vreti sa dezbateti alte chestii faceti un topic separat.
  • 0
<!--sizeo:2--><!--/sizeo-->Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele... trage draperia!<!--sizec--><!--/sizec-->

#6 vrajitorul din orz

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 987 Mesaje:
Inregistrat: 23-decembrie 04
  • Location:California

Scris 10 decembrie 2007 - 09:07

Partial sint de acord cu antevorbitorii.
Oricum, bloguri e care ma arunc un ochi sint:
http://www.vivi.ro/blog/
http://www.eduard.ro/
Si mai sint 2-3.
Parerea mea e asa: chiar oamenii inteligenti au ceva de scris primele 5 posturi, apoi se cam repeta.
  • 0
Salam. Florin Salam.

#7 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 14 iunie 2008 - 04:48

eh, mi-am facut si eu blog.

Mai sunt multe de facut, sunt doar la inceput dar am simtit ca trebuie sa ma exprim cumva...

Blogul lui Frank este aici
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#8 Spining

    om

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.342 Mesaje:
Inregistrat: 09-iunie 02
  • Location:bucuresti / berceni
  • Marca:Volkswagen
  • Model:T4
  • Motorizare:1,9L

Scris 14 iunie 2008 - 05:20

:lol: te-am bagat in blogroll.
  • 0
<!--sizeo:2--><!--/sizeo-->Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele... trage draperia!<!--sizec--><!--/sizec-->

#9 AlexC

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 737 Mesaje:
Inregistrat: 05-aprilie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Renault
  • Model:Laguna III 2009
  • Motorizare:2.0dci - 150CP

Scris 15 iunie 2008 - 01:26

Cum la munca stau destul 8-10 ore pe zi si totusi am vrut sa las ceva in spate generatiei urmatoare, am lansat acum ceva timp www.anasialex.ro. Este mai mult un blog de familie, insa cred ca multi vor gasi acolo cel putin 1-2 articole interesante si utile :lol:
  • 0

Renault Laguna III.1 - 2.0dci 150CP


#10 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 20 iunie 2008 - 02:36

despre ce subiecte ati vrea sa cititi intr-un blog? despre ce sa scriu sa imi fac blog-ul mai atractiv?
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#11 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 20 iunie 2008 - 03:42

cat mai mult sex si masini reno.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#12 AlexC

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 737 Mesaje:
Inregistrat: 05-aprilie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Renault
  • Model:Laguna III 2009
  • Motorizare:2.0dci - 150CP

Scris 20 iunie 2008 - 04:34

Eu sunt de parere ca iti faci blog ca pe un jurnal online sau cand ai ceva de spus. Despre subiectele zilnice de pe agenda publica sunt sute (daca nu mii) de bloggeri care abia asteapta sa le comenteze.

Ca sa fii diferit cred ca trebuie sa te focusezi pe temele pe care cititorii NU le gasesc in alta parte.

Bafta!
  • 0

Renault Laguna III.1 - 2.0dci 150CP


#13 edieseb

    Cenzor E-zine

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 Mesaje:
Inregistrat: 07-februarie 04
  • Location:din nou acasa
  • Marca:Opel
  • Model:Corsa
  • Motorizare:1,3 Cdti

Scris 02 iulie 2008 - 10:20

Ideea a venit acum vreo luna. Ideea excursiei... Ideea blogului ieri.
Blogul, aici
Inca incerc sa aflu cum sa inserez un .jpg intr-un post. E un pic confuza (pentru mine) configurarea celor de la wordpress...
  • 0

#14 edieseb

    Cenzor E-zine

  • Members
  • PipPipPip
  • 356 Mesaje:
Inregistrat: 07-februarie 04
  • Location:din nou acasa
  • Marca:Opel
  • Model:Corsa
  • Motorizare:1,3 Cdti

Scris 02 iulie 2008 - 11:01

later edit: nu era asa dificil...
  • 0

#15 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 02 iulie 2008 - 11:04

Frumos blogul tau ediseb, la fel ca planul de vacanta pe care vi l-ati facut. E putin infricosator cand ma gandesc la cati kilometri veti face. Sa fiti feriti de pericole si sa reusiti sa ajungeti peste tot pe unde v-ati propus :D

Aceasta postare a fost editata de Cristian: 02 iulie 2008 - 11:04

  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#16 BogdanU

    Nou venit

  • Members
  • Pip
  • 2 Mesaje:
Inregistrat: 29-iulie 08
  • Marca:Mazda
  • Model:3
  • Motorizare:2.0i 150 Cp

Scris 29 iulie 2008 - 11:40

Traficul.org

http://www.traficul.org

Blog de divertisment auto

Poze,filmulete, editoriale,cocalari si bancuri numai cu masini :D

Aceasta postare a fost editata de BogdanU: 29 iulie 2008 - 11:41

  • 0

#17 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 29 iulie 2008 - 11:46

am pus si feedburner de abonare pe email pe blogul meu, if somebody interested...

boldfrank.wordpress.com
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#18 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 30 iulie 2008 - 12:06

Traficul.org

http://www.traficul.org

Blog de divertisment auto

Poze,filmulete, editoriale,cocalari si bancuri numai cu masini :D



noroc, mestere !
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#19 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 august 2010 - 04:56

Take 2

Ziceam să fac puţină reclamă şi să dau un răspuns pt. o pagină care cred că îmi este adresată :( , http://florinpanait....ste-ti-visul-2/

Acum pt. că am mai scris o dată acest răspuns şi s-a pierdut, din nefericire îmi e greu să-l reproduc.

Ideea era simplă. Personal nu mai am dispoziţia de ani buni să citesc (cărţile noi nu prea le înţeleg, cărţile vechi le-am cam răsfoit măcar) şi prefer o muzică sau ceva la tv (99% din cazuri pe NG, Discovery pt. mine a cam murit acum căţiva ani), un film/serial mai bun sau mai prost la care uneori nici nu mă uit. Nici nu mă pasionează să cotorobăi prin istoria unui loc. Mă duc, îl văd, mă bucur de el mai mult când soţia mea îmi povesteşte câte ceva ACOLO. Dacă mă uit înainte să mă duc, mai bine stau acasă. Ea este pasionată, ea studiază, cumpără cărţi, ghiduri etc, din Franţa e venit cu o cărţulie cât DEX-ul, la care probabil va răsfoi luni bune.
Eu nu-s amator de audio-guide-uri şi altele asemenea.
Aparent asta mă descalifică.

Trăim al doilea secol al vitezei. În fereastra de timp puţin pe care o am la dispoziţie e normal să încerc să profit de ea cât mai mult. Îmi trăiesc visul? Încerc.
Nu-mi permit luxul a 45 de zile de mers pe jos, decât dacă ar fi ultimul lucru pe care l-aş face cu o oprire definitivă într-o cutie dreptunghiulară apăsată cu putere de către pământul strămoşilor.

Dar care este "visul", cine îl stabileşte? Cum ne punem ordine în priorităţi? Ce domină? Obişnuinţa, cultura, nevoile? Unii aleg să bea, alţii să plătească datoriile, alţii să se plimbe 45 de zile într-o călătorie semi-spirituală sau poate chiar mai mult, cine ştie.

În România e ceva să mergi pe jos sau cu trenul. E ceva deosebit în funcţie de poziţia pe care stai. Poate fi ceva la fel de banal. E normal să aduc în discuţie alte ţări, unde e banal să te culci la 6, nu pt. că nu ai prieteni, ci pt. că ai muncit. Unde e banal ca programul de lucru să se respecte (cu excepţii rare, evident excepţia fiind prin definiţie ceva cu apariţie redusă, mai puţin în România). Sunt fireşti mersul pe bicicletă pe nişte piste semnalizate precum şoşelele. Este natural să ai "n+1" trasee de mers pe jos prin aer curat, nu printre gunoaie ca la noi. Unde nu se uită nimeni urât la tine dacă citeşti în metrou sau pe stradă. Şi multe altele.

Nu eu descalific România. România nu are nevoie de ajutor, se descurcă foarte bine şi singură. Ok, e o formulare puţin forţată. O descalifică cei care se vaită că nu sunt aplicate legile pe care ei le încalcă cum prind ocazia pt. că fie cei de sus nu dau un exemplu mai bun, fie o fac toţi şi normal că nu vrea nimeni să rămână în urmă. E o formă de primitivism în gândire peste care dacă nu trecem, nu ne va salva nimeni. Cum se poate schimba ceva atât de profund la nivel de mentalitate colectivă mi-e greu să spun. De ce? Pt. că pe noi ne caracterizează "să moară şi capra vecinului". Ce altceva ar mai fi de spus?

Care este visul? Să faci un pas afară din rutină şi să încerci pe cât posibil ca ea să rămână izolată o vreme.

Astfel că nu pot decât să mă bucur dacă mai sunt oameni care fac un efort de a ajunge undeva, dincolo de grătarele din Băneasa. Că mai au capacitatea să sesizeze anumite lucruri, să le compare şi să tragă semnale de alarmă asupra ce se poate realiza cu efort minim şi cheltuailă redusă. Ei îşi asumă rolul ingrat de a fi cei din afara peşterii. Dacă şi ăstora le dăm la cap pt. că nu îmbrăţişează patriotismul şi nu văd cât de frumoasă e ţara lor, ţara va termina prin a-şi păstra "frumuseţea" numai pt. ea şi nu pot spune că nu-şi merită soarta. Să nu uităm că oricât de frumoasă e, "omul sfinţeşte locul", nu invers. Şi da, din acest motiv aproape că sunt în totaliate "vai de capul nostru".

Şi cam ăsta a fost sfertul meu din jumătatea de pahar plin, aparent de altă culoare decât cel de mai devreme, dar nu-s capabil să scriu 2 lucruri perfect la fel, îmi vin permanent idei noi. Ăla era mai acid.

Hai să dau şi o bucăţică de ţară, făcută pe ploaie, dimineaţă

Imagine amplasata

Uploaded with ImageShack.us

Vă pup!
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#20 salesman

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.685 Mesaje:
Inregistrat: 14-aprilie 08
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Univega
  • Model:510
  • Motorizare:27 de viteze

Scris 29 august 2010 - 05:18

Ziceam să fac puţină reclamă şi să dau un răspuns pt. o pagină care cred că îmi este adresată :( , http://florinpanait....ste-ti-visul-2/


nu stiu ce calcule ai facut (sau cum), dar nu iti era catusi de putin adresat postul ala (si o spun in sens pozitiv).

pur si simplu imi place ce fac oamenii aia si as vrea sa fac si eu la fel.
cunosc oameni care au mers prin tot felul de tari si nu pot spune doua vorbe despre ele, am prieteni care fac din orice plimbare o competitie - ei versus POI-uri - sa vada cat mai mult in cat mai putin timp.
e o limita, nu poti sa digeri oricat, nu intelegi, iar privitul la ceva nu iti dezvaluie decat un mic procent din acel ceva.
cele mai interesante plimbari au fost cele in care un ghid local mi-a explicat, mi-a aratat, mi-a raspuns la intrebari. costa de 2-3 ori mai mult decat biletul, dar altfel nu raman cu nimic. cand nu pot sa iau ghid ma mai dau pe langa cate un grup si ascult ghidul lor

e foarte simplu, fara substraturi, fara atacuri, doar cu o usoara dezamagire...
  • 0
If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right (Henry Ford).

http://florinpanait.wordpress.com

#21 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 29 august 2010 - 06:26

cata, cata, cata... :(

asta e un subiect, pe care si eu l-as putea dezbate, dar am un limbaj si vocabular foarte limitat, si imi va fi foarte greu sa schitez frumos, coerent si inteligibil ceea ce voi incerca sa explic.

oricum, din cate vad, cata vorbeste si pentru mine.
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#22 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 august 2010 - 06:47

@ salesman
E, am fost niţel ironic :(

Îmi pare rău că ai astfel de prieteni atunci :(

La ultimul concediu nu am făcut nici o concesie faţă de POI-uri. Dacă undeva mi-a plăcut, în principiu am rămas cât a fost nevoie să căscăm bine ochii şi urechile. Erau şi locuri unde trebuia să stai 1-2 zile, nu câteva ore cel mult. Dar am gestionat timpul cât am putut eu de bine (tradus printr-un complicat echilibru între autostrăzi şi alte drumuri frumoase, însă semnificativ mai lente, între oraşe şi orăşele sau chiar între mersul legal şi mai puţin legal) să ajung la cele prestabilite, nu mi se pare acelaşi lucru. Oricum mai era nevoie de 10 vacanţe să vedem tot doar, nu să şi stăm pe acolo.

Problema e cum stabileşti ce vrei să vezi. Nu de puţine ori lucruri lăudate serios de multă lume le-am găsit lipsite de orice interes. Practic cam trebuie să te "păcăleşti" tu ca să poţi înţelege ceva.

Altele care mi-ar fi plăcut, nu le-am găsit. De exemplu am deviat de la traseu de câteva ori să caut "urmele dinozaurilor", dar nu le-am găsit. Târziu (după 2 zile) am aflat că este vorba despre un fel de rezervaţie unde mergi pe jos mult şi pt. care trebuie să ai o zi liberă.

cata, cata, cata... :D

asta e un subiect, pe care si eu l-as putea dezbate, dar am un limbaj si vocabular foarte limitat, si imi va fi foarte greu sa schitez frumos, coerent si inteligibil ceea ce voi incerca sa explic.

oricum, din cate vad, cata vorbeste si pentru mine.


Cred că te subestimezi. N-am nici eu stofă de scriitor. Oricum legăturile mele cu "Limba şi literatura română" au fost cel puţin ciudate.

Putem face un troc, tu conduci pt. mine şi eu vorbesc pt. tine :(

Aceasta postare a fost editata de cata69: 29 august 2010 - 06:44

  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#23 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 29 august 2010 - 07:08

nu ma subestimez.
dar nu mi-e nici rusine sa recunosc.
asta e realitatea.

cat despre condus, il faci la fel de bine precum scrii... :(

timp sa avem sa ne bucuram de toate frumusetile existente.
pacat ca viata-i scurta...
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#24 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 august 2010 - 07:28

Mda, nu ştii cum să ne vedem mai repede din câte observ. Şi eu simt la fel. Şi mai ştiu un neamţ, dar care am înţeles că va trăda cauza pt. o întâlnire cu nişte mămici (singure?!?!). Sper ca n-am trădat o informaţie preţioasă :(

Aceasta postare a fost editata de cata69: 29 august 2010 - 07:29

  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#25 salesman

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.685 Mesaje:
Inregistrat: 14-aprilie 08
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Univega
  • Model:510
  • Motorizare:27 de viteze

Scris 29 august 2010 - 08:00

Sa va lasam singuri? :( :(

http://www.youtube.c...h?v=T-VF8AuGa2s
  • 0
If you think you can do a thing or think you can't do a thing, you're right (Henry Ford).

http://florinpanait.wordpress.com




2 useri citesc subiectul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi