Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Intalnire nationala Garajul.ro


  • Please log in to reply
458 replies to this topic

#1 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 02 februarie 2008 - 07:23

Pe topicul de intalniri de Bucuresti au aparut inevitabil discutiile despre o intalnire la un gratarel inafara orasului sau la una din statiunile superbe pe care le avem la noi in tara . Asadar stimati colegi , aici vor avea loc discutiile despre intalnirea / intalnirile de primavara , vara , iarna etc. Propuneri de locatii , zile si liste de prezenta . Toate vor fi discutate pe acest topic . Asadar "DIG IN !" si hai sa trecem la discutii !
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#2 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 02 februarie 2008 - 07:40

lol
(scuze)
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#3 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 02 februarie 2008 - 08:26

Vatra Dornei
Pastravaria Albota

ne-au ramas de anul treut si n-am fost la nici una dintre ele. apoi mai propusese cineva pe aici un loc misto cu niste bai, dar am uitat unde e.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#4 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 03:07

nu se mai aude nimic aici?

pt cheia am vorbit deja cu cativa si vor toti, acum trebuie sa vedem cand o sa fie si daca e doar un drum sau stam undeva peste noapte.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#5 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 05 februarie 2008 - 03:22

Ce ai vorbit? Cu cine ai vorbit? Cu mine de ce nu ai vorbit? :D
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#6 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 05 februarie 2008 - 03:22

inca odata, lol
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#7 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 04:15

Ce ai vorbit? Cu cine ai vorbit? Cu mine de ce nu ai vorbit? :D


nene, nu-mi aduc aminte sa fi spus nu, eu stiu ca mergi. ultimul cu care am vorbit e relu, dar stiu sigur ca el n-a uitat :party1:

ramane sa stabilim mai exact cand si cum procedam. sa fie o sambata (ca e mai liber) si sa ne si intoarcem sau sa si stam undeva o noapte?

oaspete, nu mai rade, ca nici tu nu mai esti tanar :tomato: . pt tine e mai greu sa te bagi, ar trebui sa faci coloana de la bucuresti.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#8 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 05 februarie 2008 - 04:51

Si eu sunt de acord sa mergem . Trebuie doar sa stabilim un weekend care ar trebui sa fie mai spre primavara ... sa fie mai cald , sa mai creasca oleaca iarba ... sa infloreasca putin copacii :D . Adica sa nu fie un peisaj gri sumbru .

Aceasta postare a fost editata de Cristian: 05 februarie 2008 - 04:53

  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#9 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 05 februarie 2008 - 05:08

Pai daca e Intalnire Nationala de ce e pe ascuns? Sau nu se doresc anumite fetze? Daca nu e Nationala, de ce e postat la Nationala? Sau o dam pe bisericute? Nu ca nu ar fi deja asa! Hai ca deja m-am enervat!
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#10 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 06:02

initial erau 2 evenimente diferite, depinde ce decidem, eu doar pomenisem sa se stie ca deja asta (cu cheia e dorita si stabilita in mare), insa cuvantul cheie e "cheia", pe acolo vrem sa mergem, e drumul bun (sau era), dar dupa cum am spus in intalnire bucuresti, nu e vreun criteriu de departajare, poate sa vina oricine (VIPER, parca ai mai intrebat asta, nu mai stiu, dar n-ai de ce sa te enervezi, eu intreb oamenii pe unde ii prind, unii mai uita, dar am intrebat si pe forum, nu sariti bre in sus. daca intalnirea nationala va fi pe la master ska, parca as merge tot pe valea jiului, mai ales in primavara (pt ca atunci propusesem si cheia). daca e in moldova, mai mult ca sigur ne bagam pe E85.

deci avem o data traseu obligatoriu cheia, care probabil va fi separat de intalnirea nationala. adytzu zice sa stam si peste noapte undeva si mi se pare si mie mai relaxant asa, chiar daca pana la brasov si apoi bucuresti (frumos ar fi sa ne intoarcem pe transfagarasan, dar deja s-ar putea sa vreu prea multe) nu e asa departe, e totusi obositor si merita sa mai opresti, tragi poze, te mai plimbi etc.

iar doi, ar fi intalnirea nationala. acum poate unii nu au timp de ambele sau poate le considera un efort financiar prea mare, trebuie sa stim. in principiu cine vrea pe cheia si cine vrea la intalnirea nationala? si unde va fi aceasta?
am impresia ca frankSF propusese o locatie la un centru de tratament, le avem si pe astea de anul trecut unde eu nu am fost niciodata.

treaba nu e simpla, de asta se cocoseaza de ras oaspetele, hai sa-i demonstram ca putem sa-i organizam si noi lui o intalnire.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#11 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 05 februarie 2008 - 07:18

Pai daca e Intalnire Nationala de ce e pe ascuns? Sau nu se doresc anumite fetze? Daca nu e Nationala, de ce e postat la Nationala? Sau o dam pe bisericute? Nu ca nu ar fi deja asa! Hai ca deja m-am enervat!


Fara suparare, in ultimul an, nu stiu la cite intilniri ai venit ( daca ai venit ...). Asa ca nu stiu daca e cazul sa te dai lovit, ca n-ai motiv !
  • 0

#12 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 07:28

da oricum n-a vrut nimeni sa-l excluda sub nici o forma.

in fine, hai sa ne concentram pe problema noastra. nu are nimeni comentarii?
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#13 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 05 februarie 2008 - 07:31

Fara suparare, in ultimul an, nu stiu la cite intilniri ai venit ( daca ai venit ...). Asa ca nu stiu daca e cazul sa te dai lovit, ca n-ai motiv !


Daca citeai cu atentie ce am scris inainte de intalnirea voastra de duminica, intelegeai. Dar m-ai luat peste picior. In final tot v-ati dat cu kart-urile... Inca o data, nu-s masochist... Faceti ce vreti si unde vreti... In loc sa adunati oamenii, ii indepartati... Succes in continuare, asta va iese foarte bine...

P.S. daca te interesai un pic de soarta mea, cum au facut altii, aflai ca sambata noaptea era sa dau coltzul... But who cares, isn't it??? E mai usor sa luam peste picior pe cineva care chiar are probleme...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#14 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 05 februarie 2008 - 07:43

Nu e cazul sa strici atmosfera topicului. Toti avem probleme, suntem cu sanatatea in pioneze, putem da coltul in fiecare moment in trafic sau in pat, etc....si nu facem caz de asta. Daca postezi insemna ca esti "functional". Daca ti-e rau SUNA-ti prietenii ca d-aia ai telefon si prieteni ! ( inclusiv pe MINE !!!! )
Una peste alta, daca ai placerea, vino sa te vedem !

Aceasta postare a fost editata de Relu: 05 februarie 2008 - 07:45

  • 0

#15 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 05 februarie 2008 - 07:56

uita-te si tu...oamenii care au buletin de cel mai mult timp de pe aici parca sunt copii ;)
terminati kinderilor
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#16 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 05 februarie 2008 - 08:21

1Q-ule, ce suntem noi de vina ca majoritatea celor care au o activitate mai intensa aici au Subaru? :D
Crede-ma ca nu e vorba de nici o bisericuta. Asa cum au spus toti, oricine e bine venit la intalnirile de duminica de la AMK. Pana acum ceva vreme, Subaru aproape ca nu exista pe forumul asta. Eu, Relu si Cata69 suntem "vinovati" de amploarea luata de acest subiect. Oare chiar am gresit ca am scos marca asta din anonimat? Nu cred.
Chiar mi-a parut rau acum 2 saptamani, ca nu ne-am facut timp sa iesim afara sa admiram si frumusetea galbena a lui Frank. Scuze, man!
Dar si tu ai plecat mai devreme. Promit ca data viitoare cand vii cu ea sa-i fac poze din toate partile. ;)
Deci, hai sa terminam cu suspiciunile astea aiurea care numai bine nu ne fac. ;)
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#17 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 05 februarie 2008 - 08:24

Ok... din ce am inteles de la Cata69 , se au in plan 2 "iesiri". Una care are in plan transfagarasanul, care este pentru "driving pleasure" si una pentru stat un weekend intreg pe la o statiune pe la munte la un gratarel si la o mica palinca pana adanc in noapte. (Corecteaza-ma daca gresesc cata ;) )

Daca e asa ... se vor face 2 liste separate , sau 2 topicuri...cum vreti. Dar hai sa batem in cuie locatiile aici...ca deocamdata sunt batute in pioneze.

Locatiile pana acum pentru intalnirea de un weekend, sunt:
Vatra Dornei
Pastravaria Albota
Cheia - ?

Iar pentru driving pleajure
Transfagarasan

Inca odata Cata. Corecteaza-ma daca gresesc.
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#18 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 05 februarie 2008 - 08:31

eu nu am preferinte, doar sa ne vedem ;)
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#19 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 08:39

era mai degraba, pt driving cheia (cu un posibil transfagarasan la intoarcere, ca oricum cheia e relativ repede de facut, dar ar fi obositor sa facem tot intr-un drum. oricum de transfagarasan nu am intrebat pe nimeni, mi-a venit mie ideea, eu l-am facut anul trecut cu subaru si drumul era bun, mancare la balea proasta) si intalnirea separat, undeva unde sa fie aproape de toti, dar de sibiu m-am saturat, as prefera sa merg mai mult, sa vad noutati. tara e superba.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#20 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 05 februarie 2008 - 08:41

vezi sa putem face si noi astia fara garda la sol de gip drumul ala ;)
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#21 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 05 februarie 2008 - 08:43

Transfagarasanul nu e abordabil decat la vara. Nu stiu care e data la care se deschide complet, dar nu cred ca e accesibil pana prin iunie. Si, sincer sa fiu, ultima data cand am fost, adica anul trecut in februarie, nu pot spune ca m-a incantat in mod deosebit. Mai mult trebuia sa fii atent sa nu-ti rupi masina in gropi decat sa conduci, deci, nici pe departe nu e "driving pleasure". Pe Cheia e mai ok. Asta daca nu ai "norocul" sa prinzi 3-4 tiruri. In plus, eu imi pastrez parerea proprie si personala ca e greu de mers in coloana...si mult mai periculos. Prefer in grupuri de 3-4 masini max. Si nu din cauza ca s-ar da vreunul din noi "zmeu" ci pentru ca restul participantilor la trafic nu au de unde sti ce facem noi si inevitabil vor fi intercalari de alte masini in coloana. Probabil ca am imbatranit, nu? ;)
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#22 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 08:43

asta deoarece cheia e abordabila doar pt cei din bucuresti. in functie de locatia aleasa pt intalnire, s-ar putea combina evenimentele din considerente de timp si de finante. dar ar fi frumoase ambele. depinde de voi (noi), sa-si dea mai multi cu parerea. pana acum avem relativ putini doritori pt cheia:

eu
relu
mike
adytzu
cristian
maxy
frank nu stiu daca poate

dar probabil ca cei ce vin des duminica vor merge si ei. e prea frumos. eu si adytzu am mai fost o data si chiar ne-am distrat cu tot cu discutiile ca cine franeaza mai des ;)
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#23 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 05 februarie 2008 - 08:53

Referitor la Intalnirea Nationala...alte propuneri nu mai sunt? Cei care circula mai mult prin tara, nu aveti si alte propuneri? De exemplu, Maramures. Stiu ca e departe de Bucuresti, dar daca e vorba de mai multe zile, eu m-as baga. N-am fost niciodata pe acolo.
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#24 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 08:57

noi decidem drumul pe unde mergem, de comun acord. cu foresterul pana acum nici un drum nu mi s-a parut greu, nici pe sosea, nici pe langa.

deci transfagarasanul cade, daca nu se vrea. daca da, e frumos de parcurs.

cat priveste coloana, pe cheia e usor de tinut, eu am deja la activ 3 coloane mari, 2 dintre ele numai cu masini puternice si s-a mers foarte tare (practic subaru era cea mai slaba dintre ele), si am fost ok. fiecare sa fie atent, ar fi bune statii, si eu daca e sa ajut pe careva o fac la modul merg pe contrases cu semnalul de depasire pus.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#25 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 05 februarie 2008 - 09:01

asta e ok pe autostrada, ultimul din coloana incepe depasirea. probabil ca merge si pe sosele cu doua sensuri, dar aici primul initiaza depasirea.
in maramures ar fi fain de vizitat cimitirul vesel de la Sapanta, dar alte 'obiective' nu cunosc.
si inca ceva : pentru o intalnire nationala, conteaza cred clipele petrecute impreuna, la o masa, pe un teren de fotbal sau la o plimbare in aer liber. chiar si o plimbare cu masinile de maxim 100 km, dar nu stiu daca asta e scopul unei intalniri. asa ne intalnim si pe forum.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.




1 useri citesc subiectul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi