Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Intalnire nationala Garajul.ro


  • Please log in to reply
458 replies to this topic

#26 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 09:04

Referitor la Intalnirea Nationala...alte propuneri nu mai sunt? Cei care circula mai mult prin tara, nu aveti si alte propuneri? De exemplu, Maramures. Stiu ca e departe de Bucuresti, dar daca e vorba de mai multe zile, eu m-as baga. N-am fost niciodata pe acolo.


eu am fost, dar in trecere, cu subaru. e frumos sa stai, dar sa stie cineva un loc bun.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#27 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 05 februarie 2008 - 09:07

Eu stiu un loc la Moeciu. O pensiune ( ceva deosebit ), complet izolata, cu gratar, priveliste extraordinara, confort extra, etc...
Problema e ca daca ne hotarim acolo, rezervarea trebuie facuta cu mult timp inainte, fiind foarte solicitata.
Eu daca merg, voi pleca ( orunde ar fi ) de vineri cu intoarcere luni dimineata. Asta datorita faptului ca merg si cu fiicele mele din care una are doar citeva luni.
  • 0

#28 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 09:14

asta e ok pe autostrada, ultimul din coloana incepe depasirea. probabil ca merge si pe sosele cu doua sensuri, dar aici primul initiaza depasirea.
in maramures ar fi fain de vizitat cimitirul vesel de la Sapanta, dar alte 'obiective' nu cunosc.
si inca ceva : pentru o intalnire nationala, conteaza cred clipele petrecute impreuna, la o masa, pe un teren de fotbal sau la o plimbare in aer liber. chiar si o plimbare cu masinile de maxim 100 km, dar nu stiu daca asta e scopul unei intalniri. asa ne intalnim si pe forum.


noi am fost si pe drumuri drepte si pe drumuri sinuoase. fiecare depaseste cand poate, dar nu ne alergam intre noi, asta era ideea. adica ultimul grup s-a limitat la cat puteam merge eu, 220-230, nu s-a dus nimeni sa arate ca a lui e mai tare, desi toate erau. iar pe curbe am fost foarte aproape (eu fiind mai fricos, dar avansul luat era infim), cu putin bun simt se poate. deci se poate, am fost pana si cu doamne in coloana, si se poate.

eu sunt deschis la propuneri. ma uit si eu pe net sa vad ce mai e.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#29 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 05 februarie 2008 - 09:17

Asadar, dupa ultimele discutii lista s-a modificat

Locatiile pana acum pentru intalnirea de un weekend, sunt:
Vatra Dornei
Pastravaria Albota
Moeciu
Zona Maramuresului

Iar pentru driving pleajure
Cheia

P.S. Cata69 ... eu voi fi "rama" din coloana . Am doar un an experienta in condus , aproximativ 10.000 km si o masina de doar 77 CP si nu are un shasiu asa rigid incat sa pot aborda curbe intr-o viteza prea mare. Asadar sper ca vitezele vor fi ...sper... mai decente . 100 - 140 km/h maxim.

Aceasta postare a fost editata de Cristian: 05 februarie 2008 - 09:23

  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#30 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 09:41

100-140 pe curbe, hm, eu nu cred ca ma bag.

nici nu ai idee ce ma duce in eroare poza din avatar, mereu cred ca e masina ta si ca ma voi tine greu dupa tine.

relu, de vineri am pleca si noi pt intalnirea cea mare. de intors luni nu stiu daca si pot. n-am fost niciodata la moeciu, deci e ok pt mine.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#31 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 05 februarie 2008 - 09:50

nu ma refeream la 100-140 pe curbe :D Ci media de viteza in regimuri de autostrada , drum european etc. ;)
Pe curbe presupun ca pot sa ma tin dupa voi . Nici nu-mi trece prin gand sa iau curbele cu asemenea viteze ... for God's sake !!!

LE: Si eu votez tot pentru Moeciu !

Aceasta postare a fost editata de Cristian: 05 februarie 2008 - 09:52

  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#32 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 05 februarie 2008 - 10:32

eu iti recomand si un GPS in caz ca te pierzi. depinde mult unde si pe unde mergem.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#33 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 12:33

pt mine data buna ar fi la 1 mai, mai ales ca e joi. se pare ca dupa nu mai pot merge, iunie si iulie sunt cu semnul intrebarii. asa am putea merge si in locatii mai indepartate si sa petrecem mai mult timp impreuna.

unde a spus relu, e foarte frumos.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#34 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 06 februarie 2008 - 12:52

Sa stii ca nu zici rau tu...numa' ca de 1Mai, o s fie nebunie pe Valea Prahovei, ca in fiecare an, de altfel. Exista insa, varianta, Bucuresti-Pitesti-Campulung-Moeciu. Si e super drumul si pe acolo. Cu de toate... :devil:
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#35 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 06 februarie 2008 - 01:07

Da. Eu zic sa votam deja cine unde vrea ... dar pana acum se pare ca eu , mike , relu , adytzu si cata suntem pentru Moeciu . Relu a zis ca vorbeste azi la o pensiune foarte tare din zona unde o sa stam . Trebuie facut din timp rezervare . O sa vedem . Eu zic ca de 1 Mai va fi perfect . Chiar daca este foarte probabil ca drumurile sa nu fie chiar asa libere.
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#36 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 02:58

ady, oricum traseul ala il luam (eu l-am facut de o gramada de ori, desi n-am stat niciodata la moeciu, dar in trecere) cu toate ca pe acolo era sa mor cu golful din cauza drumului.

imi pare rau, dar dupa nu voi mai putea pana la o data nedefinita.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#37 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 03:24

sau o solutie ar mai fi la inceputul lunii aprilie, cand nu se va mai putea circula cum trebuie in bucuresti. eu si atunci vreau sa plec. dar la moeciu e frumos cred la 1 mai, sa fie cald si verdeata (sper).
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#38 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 06 februarie 2008 - 03:28

Pai cam asta este si ideea . Eu cel putin vreau sa mergem mai pe caldurica , iarba verde si pomi infloriti .
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#39 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 06 februarie 2008 - 03:28

Pai, hai s-o facem de 1Mai, atunci. Si mie imi convine de minune, ca putem uni mai multe zile. Eu poate ma "mut" acolo chiar de vinerea precedenta, adica de pe 25 apr., si fac si Pastele acolo. Se mai baga cineva?
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#40 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 06 februarie 2008 - 03:33

Din pacate eu pot doar un weekend (astea-s posibilitatile materiale). Eu sper sa reuesesc sa ajung de Vineri dimineata/seara (whatever) si sa plec Luni dimineata.
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#41 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 04:19

in concluzie ramane 1 Mai - Moeciu???, in ideea in care o fi liber in perioada aia, asta doar relu poate sa ne spuna.

daca alta lume vrea in alta parte/alta data, nu e nimic, puteti face unde doriti, eu sunt disponibil in cele 2 perioade, iar locatia e mai putin importanta, sa nu fie sibiu in speta.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#42 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 06 februarie 2008 - 04:24

Deocamdata LOCATIA e libera pentru 1 Mai. Vadeti daca va place si rezervam daca ne hotarim pentru acolo.
  • 0

#43 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 06 februarie 2008 - 04:41

Sincer? Mie nu-mi place. Din ce vad in poze, camerele sunt infernal de mici, amintindu-mi de Balvanyos (ca ai fost si tu acolo). Daca merg de unul singur, mai treaca mearga...dar daca iau si familionul, tre' sa iau numai eu juma de corp de cladire ca sa ma simt bine. Si la ce "scoruri" sunt camerele? Ca nu scrie nimic acolo...
Mai cautam...
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#44 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 06 februarie 2008 - 05:06

Eu am fost, tot cu familion ( incluzind pe Ana care avea 5 ani ), si am incaput lejer in camera. Pentru sotron ies in curte, stau la gratar sau in living cu prietenii etc...
Preturile sunt pe site.
  • 0

#45 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 06 februarie 2008 - 05:32

Parerea me e ca trebuiesc gasite mai multe locatii si alegem pe aia care convine.
Critica e folositoare, insa completata de alta propunere ce se vrea mai buna.
  • 0

#46 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 07:41

daca tragem cu ochiul la colegii mei de pe vwforum, gasim pt primavara

1. Sibiu - Complex Dumbrava http://www.parcdumbr...o/ro/hotel.html
2. Gilau in zona Clujului - http://www.cazaretra...ro/Gilau3m.html
3. Poiana Zanelor - http://www.poianazan...ro/ro/index.php
4.- Paltinis: Hotel Casa Turistilor: http://www.turistinf...tilor-c308.html
5. Sovata: Hotel Alunis: http://www.sovata-al...index.php?mn=ha
Hotel Faget: http://www.cazaretra.../Sovata23h.html
Hotel Bradet: http://www.cazaretra.../Sovata22h.html
6. Bran: Hotel La Dolce Vita: http://www.ladolcevi....ro/concept.php
7. Soveja http://www.roturism....soveja-510.html
8. Timisul de Sus: http://www.hoteluri-...10d76187fa9e20a
9. Straja - Hunedoara: Exista vreun hotel ca sa ne poata caza pe toti? http://www.straja.ro/galerie_foto.php
10. Borsa - Maramures: http://www.hotel.as.borsa.ro/
11. Pastravaria Albota http://www.albota.sobis.ro/
12. Ocna Sibiului - http://www.ocnasibiu...index.php?id=10


ei inca nu au ales, eu de sibiu nu prea vreau sa aud. astea sunt ca idee, la cateva na gandiseram si noi deja. din ce-mi dau seama suntem destul de putini, nu merita sa ne certam pe locatie. eu vreau sa fie curat in camere, in rest merg oriunde.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#47 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 06 februarie 2008 - 09:51

permiteti-mi sa adaug si eu doua propuneri de locatii:

1. Bazna, la 10 km de Medias - un superhotel intr-o zona foarte meseriasa si cu o piscina cu ape termale sarate acoperita superba.... www.bazna.ro

2. Hanul Dracul Danes, tot in zona Medias-Sighisoara - www.sighisoara.com/han
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#48 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 06 februarie 2008 - 10:20

locatia 2 e totusi prea mica ca spatiu.
prima locatie cred ca ti-o fur. de altfel am mai si pomenit-o.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#49 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 06 februarie 2008 - 10:26

Ar mai fi AICI . Am fost de pasti si ne-am simtit foarte bine.
Adytzu ar avea spatiu in camera la discretie, basca piscina, etc..
Partea proasta e ca nu-i deloc ieftin.

p.s.
Discutam numai de Helios.

Aceasta postare a fost editata de Relu: 06 februarie 2008 - 10:27

  • 0

#50 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 06 februarie 2008 - 11:13

ba, hai sa va invat eu una alta.
:)
1.cel mai important : locul de cazare tre sa contina in incinta sau in (foarte) apropiere o zona de discutii "de la miezul noptii". Sincer, cam prin zona asta apara cele mai faine momente. la un hotel simandicos, unde stingerea se da la 10-11, ce alternative ai ?
2.deocamdata nu vad sa se fii anuntat nici un provincial, asa ca puteti sa va ganditi la o localitate mai apropiata de Bucuresti. la mine sint prea multe necunoscute de luat in calcul, dar, evident, daca intalnirea se va concretiza, sint sanse mari sa aparem si noi. daca nu, nu.
:D
3.probabil ca sint persoane care vin cu copii sau persoane in varsta, cu tabieturi - vezi adytzu. trebuie sa tinem cont si de asta, deci un minim de conditii e musai sa indeplineasca hotelul/pensiunea respectiva. pe de alta parte, preturi gen 200 ron/noapte si/sau restaurant extrem de piparat pot alunga o parte din colegi, sau le pot scurta sejurul.
4.calea de acces - rezonabila. spatiu de parcare - satisfacator.
5.piscina - super ok, teren de baschet - o sa puteti sa urmariti o tanara speranta a streetball-ului, de x cm si 95 kg. forta naturii !
6.daca vin, aduc eu palinca.

sa vedem un exemplu
Hotel Bazna :
Tarife recepţie - Tranzit
Camera single - 180 RON
Camera dublă - 250 RON
Apartament - 310 RON

nu vad trecut micul dejun. eu zic ca e destul de piparat
benzina - sa zicem un plin 250, 2 nopti cazare 500, manacare si bautura 300, alte cheltuieli 100 - total 1150 roni pentru un cuplu. daca vine si un pitic, mai punem 100-200 si pentru el. pentru un weekend, nu mi se pare rezonabil. sincer. asta nu inseamna ca la o adica n-am merge. daca hotararea e unanima, mergem cu turma.
:D
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi