Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Intalnire nationala Garajul.ro


  • Please log in to reply
458 replies to this topic

#76 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 10 februarie 2008 - 09:18

arata misto la colibita acolo.
dar intr-o zi calduroasa de vara, cu un soare senin :D
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#77 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 12 februarie 2008 - 11:14

Deocamdata LOCATIA e libera pentru 1 Mai. Vadeti daca va place si rezervam daca ne hotarim pentru acolo.


Deoarece...pentru ca...duminica am analizat (ei au analizat ca eu eram la pisatoare...;) si m-au pus in fata faptului implinit, adicatelea a deciziei majoritatii) si hotarat ca totusi, locatia de mai sus e demna de luat in seama, am zis sa arunc un ochi mai atent asupra ei (a locatiei).

OFFTOPIC: MOL...vezi unde m-ai adus? Tre sa stau sa dau explicatii detaliate pt fiecare cuvant sau expresie... ;)

Revenim la subiect: ce am constatat, insa, negativ, e ca sunt prea putine locuri. Din ce am inteles de pe pagina de prezentare sunt max. 15-16 locuri, in conditiile in care se iau si apartamentele. Ar mai fi in plus Corpul 1, cu inca 4 locuri, deci max. 20-22locuri, asta insemnand 8-10 perechi.
Ma tem ca vom fi mai multi.
Relu...mai e ceva prin preajma demn de luat in seama? Desi...chestiile astea sunt naspa: unii intr-o parte, altii in alta...care intr-o parte si care in alta?

Mai e si vorba de perioada: eu as pleca, de ex., miercuri seara, pe 30Apr. si as sta pana duminica. Relu a zis ca el prefera sa plece luni...trebuie sa facem o lista clara cu cine, cum si cat sta.

1. Adytzu+sotie (posibil fata+prietena a fetei)...deci, daca vine si fiica-mea, 2 camere s-au dus deja;
2. Relu+familie (banuiesc ca ia un AP...dar nu sunt sigur...ramane el sa precizeze);
.
.
.

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 12 februarie 2008 - 11:20

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#78 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 12 februarie 2008 - 12:29

E foarte adevarat ca daca suntem multi, s-ar putea sa nu incapem...
Evident ca mai sunt si alte locatii, insa eu nu le cunosc cit sa garantez pentru ce-i acolo.
Parerea mea e sa vedem in primul rind citi suntem. Parca vad ca nu ne stringem nici pentru locurile alea....
Cine mai stie ceva OK, sa le propuna.
Eu clar trebuie sa iau un apartament.
  • 0

#79 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 12 februarie 2008 - 12:32

1. Adytzu+sotie (posibil fata+prietena a fetei)...deci, daca vine si fiica-mea, 2 camere s-au dus deja;


WTF dude???
1. la mana, cu ce ti-am gresit?
2. la picior, cu ce ti-am gresit?

1. Adytzu+sotie (posibil fata+prietena a fetei)...deci, daca vine si fiica-mea, 2 camere s-au dus deja;
2. Relu+familie (banuiesc ca ia un AP...dar nu sunt sigur...ramane el sa precizeze);
3. Eu :party1: double shot. = cata cu una dubla.

insa, cam de duminica stabiliseram si noi ca nu prea e spatiu pt o intalnire mai mare :sleeping_03anim:
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#80 Swiby

    Membru senior

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.283 Mesaje:
Inregistrat: 21-octombrie 02
  • Location:Bucureşti
  • Marca:New one
  • Model:crossover
  • Motorizare:nu-i dizel

Scris 12 februarie 2008 - 12:35

Si perioada propusa care este, mai exact ? 29.04 - 01.05 ?
  • 0
Inteligenţa Artificială nu are nici o şansă în faţa prostiei naturale

#81 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 12 februarie 2008 - 12:47

nu, e 1 mai-4 mai (adica joi-vineri-sambata-duminica), daca nu e prea departe, am putea pleca de miercuri seara, acum depinde cati vin si cat costa camera, ca daca si costa si vin doar 2, plec cu grupul (care o mai fi ala, probabil mike si cristi, relu? si cine mai vrea sa vina). adytzu ar vrea sa mearga mai devreme.

iar relu o sa plece pe 5, luni
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#82 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 12 februarie 2008 - 01:17

Eu unul voi veni cel mai probabil cu Relu odata. Asadar pana acum eu plec cu el in aceeasi zi. Vedem cum stau lucrurile ca mai este timp sa stabilim. Acum vreau sa ne convenim asupra locatiei. Cine cu cine vine si daca ii convine locatia sau nu. Si cel mai important, masurarea in procente a probabilitatii de a veni. Vedem cate locuri sunt, daca o sa fie destul de incapator pentru toata lumea si asa mai departe. In caz ca avem foarte multe persoane confirmate si depasim locurile, o sa alegem alta locatie.
Pana acum pentru Moeciu sunt eu, adytzu, relu, mike si cata69.
Data este stabilita 1-4mai.

Aceasta postare a fost editata de Cristian: 12 februarie 2008 - 01:19

  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#83 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 12 februarie 2008 - 01:26

deja suntem 5, dar adytzu e cat 2, sa nu uiti asta, deci putem spune ca suntem 6 ;) si ar mai ramane loc pt inca 4?!

nu cred sa fie destul de mare.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#84 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 12 februarie 2008 - 02:29

WTF dude???
1. la mana, cu ce ti-am gresit?
2. la picior, cu ce ti-am gresit?



3. la ochiul stang...tu esti tot timpul cu 80%, de aia nu te-am pus pe lista :P
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#85 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 12 februarie 2008 - 03:08

cand pica pastele? ca eu nu prea le am cu datele astea exact... :P

vineri seara, sambata si duminica m-as baga si eu. + 1, deci camera dubla.
acuma sa vedem cati suntem si cate locuri sunt...
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#86 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 12 februarie 2008 - 04:01

Pastele pica exact in weekend-ul anterior. Adica, pe 27Apr.
Au mai ramas 3 camere libere....
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#87 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 12 februarie 2008 - 05:53

daca se anunta mai multi, ne caram in alta parte. macar sa fim mai multi. mai ady, tu ai scris ce am citit eu acolo?

e dupa sarbatori.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#88 cristi 50fun

    Nou venit

  • Members
  • Pip
  • 48 Mesaje:
Inregistrat: 28-ianuarie 08
  • Location:Bucuresti-Tineretulu
  • Marca:Subaru
  • Model:impreza wrx sw 2003
  • Motorizare:2.0 T >230CP

Scris 13 februarie 2008 - 09:57

Ma inscriu si eu , adica vin , dar nu stiu exact daca e camera dubla si data cand pot veni. In principiu e ok 1-4.05.
Deci ...posibil sa cautam alta locatie , cu locuri mai multe.
  • 0
E mic, e rau si-l cheama TAZ. Subaru...
De vanzare VW 1302 , '72 , reconditionat exterior , mai e de lucru la interior. Functionala. Negociabil

#89 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 13 februarie 2008 - 10:19

Dap. Si eu cred ca trebuie sa ne reorientam din pacate.
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#90 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 13 februarie 2008 - 05:22

Am mai gasit ASTA . Bagati un ochi si dati-va cu parerea.

l.e.
Proprietarul e acum la mine. Imi da si niste poze in plus fata de ce-i pe net.
  • 0

#91 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 13 februarie 2008 - 05:42

merge asa
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#92 Cristian

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.342 Mesaje:
Inregistrat: 10-septembrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Fiat
  • Model:Albea
  • Motorizare:1.4 77CP

Scris 13 februarie 2008 - 08:20

frumoasa locatia ! Si preturile sunt chiar ok.
  • 0
Computers are incredibly fast, accurate and stupid. Human beings are incredibly slow, inaccurate and brilliant. Together they are powerful beyond imagination. Albert Einstein

#93 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 13 februarie 2008 - 08:44

e prea mica.

uf, uf uf si iara uf. deci pe unde ne intindem de 1 mai? sa riscam un drum la suceava?
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#94 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 13 februarie 2008 - 09:03

Eu ramin la parerea mea ca pentru o iesire la munte in "configuratia" noastra, important e confortul dat de curatenie + tv + un pic de lux, combinat cu o izolare vis-a-vis de "mistretii" care dau navala in statiuni. Toate "astea" intr-o locatie unde sa putem face ce "vrea muschii nostri", la orice ora !
Think about :)
  • 0

#95 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 13 februarie 2008 - 09:21

eu nu cred ca e loc destul, sau deja ar cam fi ocupat tot, cu exceptia ca adytzu, care lipseste (cred ca e aici acum), poate elibera cele 2 camere (prietenii stiu de ce) :)

din puctul meu de vedere, preferam prima locatie cred, dar e cam scumpa, asta a doua pare o tabara. nu toata lumea e ca noi relu (inclusiv sotiile cred).
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#96 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 13 februarie 2008 - 09:54

Lui Adytzu ia-m gasit camera cu pat MARE si mult spatiu la Magura :)

Thumbnail atasat

  • IMG_2080.JPG

  • 0

#97 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 13 februarie 2008 - 10:29

Scuze, am tastat gresit "i-am".... :)
  • 0

#98 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 13 februarie 2008 - 11:04

merg si eu negresit, fie 2 (me & fiancee) fie chiar 4 (impreuna cu niste prieteni) !

oriunde vreti voi sa alegeti, numai sa fie confortul unei bai linga camera de dormit cu apa calda si fara WC in curte :D
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#99 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 13 februarie 2008 - 11:42

Locuri frumoase si convenabile sunt multe in tara asta. Ideea e sa fi fost careva inainte sa avem un feedback de la fata locului, ca din poze te poti insela.
De exemplu, Relu a zis ca la Moeciu e ok si inclin sa-l cred ca e si el destul de cusurgiu cand e vorba de confort si calitatea mancarii.
Dar trebuie sa existe si o limita maxima de tarif pe care sa si-o poata permite oricine.
De exemplu, tinand cont ca s-a pus in discutie si Vatra Dornei ca locatie, am gasit asta, la o prima cautare pe net:

Poiana Izvoarelor

Sau...mai de fitze, asta:

Pensiunea Vanatorul

Sau, alegeti ce vreti voi de aici:

Cazari

Deci, se poate si bine si ieftin...totul e sa cautam. Impedimentul major ar fi distanta pana acolo pentru cei din Bucuresti, respectiv 7-8 ore de mers relaxat.



Incercati si aici la Cheia..super ok , parca era 150 ron/camera/noapte

http://www.anapensiunecheia.ro/

daca nu plec la mare de 1 mai poate trag si eu o fuga pe cheia cu mobra.

oricum ar fi have fun



n-am fost in nici una dintre ele, ce spuneti? relu o sa ne strangem cativa totusi, stiu ca era frumoasa o cabana, dar s-ar putea sa fim mai multi pe ultima suta de m.

sau http://www.poianazan...o/ro/tarife.php , oaspetele inca nu a venit cu info. asta nu e chiar departe, am mai fost pana la el si nu am mers foarte tare. eu as merge aici.


lista pana acum

1. Adytzu+sotie (posibil fata+prietena a fetei)...deci, daca vine si fiica-mea, 2 camere s-au dus deja;
2. Relu+familie (banuiesc ca ia un AP...dar nu sunt sigur...ramane el sa precizeze);
3. Eu party1.gif double shot. = cata cu una dubla.
4. Cristian + 2
5. mike + 1 probabil
6. ska +1
7. cristi 50fun
8. Frank SF + 3?
9. kenny + 1



nu stiu daca am uitat pe cineva, stiu ca si kenny ar veni la bistrita. suntem in jur de 20. cine ami scrie pe forum si nu vine??? :ph34r_anim:
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#100 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 13 februarie 2008 - 11:59

va dati seama ca daca se intampla in zona, venim si noi. o sa incercam sa venim oricum, dar din pacate nu pot sa spun nimic de pe acum.
ma straduiesc sa aflu ceva in maxim o saptamana vizavi de poiana zanelor.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.




1 useri citesc subiectul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi