Salt la continut


Fotografie
* * * * * 2 Voturi

X3


  • Please log in to reply
1060 replies to this topic

#576 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 28 decembrie 2010 - 07:22

Le vopsim. Am eu vopsea negru metalizat, care face priza buna si pe sticla ! :lol:
  • 0

#577 alex230ro

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.936 Mesaje:
Inregistrat: 07-ianuarie 04
  • Location:Bucuresti
  • Marca:BMW
  • Model:325ti aka caaazaaan
  • Motorizare:2.5

Scris 28 decembrie 2010 - 07:31

de scapat de astia mai greu,practic e loterie,uluitor sau nu in 5 ani de BMW mi s-au furat oglinzile de pe urs(de Craciun :D ) in rest oha,la compact mai am momente in care o las in locuri mai "grele" si ma intreb or mai ramane oglinzile.Ultima intamplare?vineri 24 dec,ziua nepoatei mele,am lasat masina in fata unui E46 sedan pe Basarabia,cand am plecat la ora 21.30 sedanul nu mai avea oglinzi.Pot sa jur ca la ora 18.00 masina aia avea oglinzi :blink: :blink: le-o fi luat omul cu el acasa altfel nu imi explic,totusi locul e foarte circulat(sunt vreo 3-4 restaurante acolo) si bine luminat.O alta explicatie poate fi ca,oglinzile de compact nu par a semana cu cele de sedan/coupe(part number zic) posibil ca aia sa aiba comanda de genu:oglinzi E46 coupe sau sedan,dracu stie oricum ma bucur ca am un model asa de rar :lol: si urat :lol:
PS:oricum la mine masina sta in curte ,si antifurtul e destul de periculos ,Cata are si el unu ,aceasi marca/productie beleaua e ca nu il poate folosi eficient la bloc :lol:

Aceasta postare a fost editata de alex230ro: 28 decembrie 2010 - 07:32

  • 0
"PUTEREA BATE CUPLUL PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"

#578 alexx_elf

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.777 Mesaje:
Inregistrat: 20-ianuarie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Volkswagen
  • Model:Golf Mk7.5 GTI TCR
  • Motorizare:2.0 TSI

Scris 28 decembrie 2010 - 07:43

Nici cu astea nu se potriveste la culoare?

http://old.cotidianu...acia-84570.html
  • 0

#579 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 28 decembrie 2010 - 07:59

Ce e mai trist este că altă mașină în locul ei nu văd.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#580 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 28 decembrie 2010 - 08:14

Ete na, evo ce are ? Tuseste ?
Si ar mai fi ...
  • 0

#581 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 28 decembrie 2010 - 08:27

Io ti-am zis, Cata, ca la mertzu ala din toamna in stanga aveam sticla de la un Megane lipita pe carcasa oglinzii... Am vazut foarte bine si cu aia.
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#582 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 28 decembrie 2010 - 08:33

Tușește. Evo era o altă mașină care mi-ar plăcea, nu prea e în locul ei. Să mă explic:
x3 - evo
1. gardă la sol > 1-0
2. spațiu > 2-0
3. autonomie > 3-0
4. confort > 4-0
etc.
Chiar și la performanțe nu e vreun melc.

La Evo ar fi speranța unei utilizări normale. Cu toate astea acum de exemplu nu există nici un EVO SST de vânzare. Iar la nemți zac unele de prin primăvară la preț mare și au crescut stocurile de mașini noi, dar la prețul ăla nu mă interesează.

Nu prea sunt alternative care să înlocuiască cu succes X3-ul. De asta l-am și păstrat, deși poate dacă EVO-ul găsit în primăvară avea automată (așa declarase proprietarul pe net, când am vorbit cu el, târziu mi-am dat seama că nu are), eram decis să o cumpăr, urma să ne vedem. Dar sunt locuri unde eu nu voi trece cu EVO. Știu că tu te raportezi la cum folosești mașina zilnic, la mine este fix la fel. Garda la sol pentru Golf de 16cm era la mare limită, atins destul de des cu bara față și cu scutul.

Și e complicat să renunți la o mașina căreia nu-i pot reproșa decât frânele (se duc repede) și zgomotul la vânt (după o anumită viteză), în rest a fost ireproșabilă. Sistemul 4x4, venind după Subaru, care nu sunt niște fraieri în domeniu, chiar s-a comportat excelent.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#583 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 28 decembrie 2010 - 08:52

Cu oglinzi de la o alta marca/model, chiar si cu tot cu carcasa, nu poate reprezenta decat o solutie provizorie; asta pt ca ai avea probleme cu degivrarea (nu o mai ai), pana la altele inclusiv potentiale erori in comp.
Situatia asta, furtul oglinzilor, nu e noua, e de ~20 de ani si, din pacate, nici nu exista premise ca lucrurile vor avea o turnura pozitiva intr-un viitor cat de cat predictibil.
Asadar ai 2 variante:
1 tii masina, asumandu-ti riscul furtului oglinzilor, ramanand sa incerci sa limitezi acest risc ori cu diverse antifurturi mai mult sau mai putin artizanale, sau sa pui pur si simplu unele chioare, chiar si de Dacia. Daca banii pt impozit si asigurari nu sunt un stres prea mare, eu asta as face; masina e buna, ai luat-o aproape de nou nouta, nu are rulaj mare, e bine intretinuta, face fata diverselor solicitari in exploatare (e si fasneata pe sosea, dar poate rula si pe un drum forestier), in plus pierderea financiara la ea acum ar fi f mare.
2. vinzi masina, oricare ar fi motivul. Stii bine ce am tot discutat noi privind ce masina s-ar putea cumpara acum, variantele intermediare sunt paguboase si reprezinta cam o pseudosatisfactie, destul de costisitoare totusi; si tot dpmdv, acum si-n viitorul predictibil, am altceva mai bun de facut cu banii. Astfel esti ori la bal, ori la spital, adica ori iei un auto pt a te deplasa oricand, indiferent conditii, de la A la B, fara pretentii fitzoase, sau, in cazul unui buget pe masura si a lipsei altor prioritati financiare, cauti (dar trebuie cautat destul de bine, timp si nervi, pt scormoneala) o masina care sa fie cat de cat (atat cat se mai poate in zilele noastre) masina. Deci ori ieftin, ori ffff scump (si rar). Oricum ar trebui sa aiba: garda la sol, un sistem 4x4, un motor cat mai potent (si elastic) posibil de preferat in limita a 2L cilindree, in rest ce mai incape/ce se mai poate.
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#584 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 28 decembrie 2010 - 09:01

Nu ai ce erori sa ai in computer atata vreme cat pui doar sticla. Any mirror is better than no mirror!

Aceasta postare a fost editata de VIPER: 28 decembrie 2010 - 09:01

  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#585 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 28 decembrie 2010 - 09:06

Tușește. Evo era o altă mașină care mi-ar plăcea, nu prea e în locul ei. Să mă explic:

Nu te explica. Cum un evo nu poate fi comparat cu X3, si reciproca e valabila. Sunt masini care au in comun un singur lucru: sunt FF MISTO !

Și e complicat să renunți la o mașina căreia nu-i pot reproșa decât frânele (se duc repede) și zgomotul la vânt (după o anumită viteză), în rest a fost ireproșabilă...
..

Nu-s de acord cu tine. TOATE masinile au plusuri si minusuri.
In plus de asta, e bine sa mai "schimbi" din cand in cand, chiar 100% stilul masinii :blink:

Uite de ex. in perioada asta ( si nu numai !!! ), eu as merge glontz catre un GTI !
Ai mai avut "carcasa" similara, dar in rest n-au nicio legatura una cu alta !
Si exemple mai sunt, trebuie doar sa le cauti.

Crede-ma ca dupa ce vei "scapa" de brandul asta ( BMW ), vei simti o usurare greu de descris. Nu-mi raspunde acum la paragraful asta, ci dupa ce vei schimba masina ! Chiar te rog mult sa copiezi undeva postul, si discutam pe marginea lui "dupa" :lol:
  • 0

#586 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 28 decembrie 2010 - 11:35

oglinzi de Q5 se fura? :lol:
poate fi o alternativa. un 2,0TFSI lucrat de oameni sanatosi la cap sare la 270-280cp si 390-400mn.
si cu un pachet S-line nu arata chiar rau.
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#587 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:05

Probabil mai rar, dar acum se fură și de la Ocatavia și de la Golf. Cred că trebuie o mașină rară.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#588 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:10

Duster. :lol:
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#589 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 29 decembrie 2010 - 12:12

Nu dormi?!
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#590 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:13

Am incercat, pret de 1h, nu prea am reusit cine stie ce, asa ca acum ma pregatesc sa termin ultimile bagaje de inchis si apoi sa le duc la masina. :lol:
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#591 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:15

Nu doarme, păzește oglinzile. Drum bun. Poate next time.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#592 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:19

Multumesc, sa fie. :lol:
Data aviatoare, daca stim din timp cine, ce si cum, e sigura chestiunea. :blink:
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#593 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:38

Uite că se putea și acum, dar m-a lovit năpasta.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#594 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:41

:lol:
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#595 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 decembrie 2010 - 12:52

Mda, acum trebuia să fi fost acolo :lol:
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#596 alex230ro

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.936 Mesaje:
Inregistrat: 07-ianuarie 04
  • Location:Bucuresti
  • Marca:BMW
  • Model:325ti aka caaazaaan
  • Motorizare:2.5

Scris 29 decembrie 2010 - 08:14

Tușește. Evo era o altă mașină care mi-ar plăcea, nu prea e în locul ei. Să mă explic:
x3 - evo
1. gardă la sol > 1-0
2. spațiu > 2-0
3. autonomie > 3-0
4. confort > 4-0
etc.
Chiar și la performanțe nu e vreun melc.

La Evo ar fi speranța unei utilizări normale. Cu toate astea acum de exemplu nu există nici un EVO SST de vânzare. Iar la nemți zac unele de prin primăvară la preț mare și au crescut stocurile de mașini noi, dar la prețul ăla nu mă interesează.

Nu prea sunt alternative care să înlocuiască cu succes X3-ul. De asta l-am și păstrat, deși poate dacă EVO-ul găsit în primăvară avea automată (așa declarase proprietarul pe net, când am vorbit cu el, târziu mi-am dat seama că nu are), eram decis să o cumpăr, urma să ne vedem. Dar sunt locuri unde eu nu voi trece cu EVO. Știu că tu te raportezi la cum folosești mașina zilnic, la mine este fix la fel. Garda la sol pentru Golf de 16cm era la mare limită, atins destul de des cu bara față și cu scutul.

Și e complicat să renunți la o mașina căreia nu-i pot reproșa decât frânele (se duc repede) și zgomotul la vânt (după o anumită viteză), în rest a fost ireproșabilă. Sistemul 4x4, venind după Subaru, care nu sunt niște fraieri în domeniu, chiar s-a comportat excelent.

nu cred ca poti sa faci "coborarea" la berline asa usor,referitor la ce zice Relu ,GTI e super ciumeg dar fara 4x4,ca si alternative pentru tine:
Tiguan ,Q5/3 poate Infiniti?
Beleaua e ca pierzi extrem de mult daca vinzi masina acum,practic pe piata mai cumpara doar samsarii la preturi de rahat.Cum zici tu daca incepi sa le iei pe bucati X3 iese in fata la destul de multe capitole,mai putin la cel privind siguranta oglinzilor.Incearca totusi sa gasesti un garaj/parcare pazita in apropiere de tine.Sau daca nu ai cum pune o camera de supraveghere care sa bata pe masina.Acum ma gandesc ca tu folosesti masina destul de mult ,ar trebui poate sa faci o lista cu posibile masini care ar putea inlocui X3.

Aceasta postare a fost editata de alex230ro: 29 decembrie 2010 - 08:16

  • 0
"PUTEREA BATE CUPLUL PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"

#597 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 29 decembrie 2010 - 09:07

Personal, am fugit si voi fugi mereu de masinile "premium", si asta din foarte multe motive.
O masina premium va pierde foarte mult din valoare la ravanzare, indiferent daca o tii 1 zi sau cateva sute. Cu alte cuvinte, cei care le cumpara ori le tin pana cad de tot, ori au atatia bani incat li se rupe cat mai iau pe ea la un moment dat. Nu e cazul meu, si banui ca nici a lui cata.
Aia cu 4x4, e si nu e importanta. Nu ne-am nascut in 4x4, si se poate trai foarte bine si fara. Mai ales ca sistemele de acum sunt in mare majoritate surogate.
Traversam o perioada nasoala din toate punctele de vedere, si asta ar trebui sa ne faca sa gandim putin altfel la achizitia unei masini. Mai ales ca avem nesansa sa traim in Romania ..
  • 0

#598 Swiby

    Membru senior

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.283 Mesaje:
Inregistrat: 21-octombrie 02
  • Location:Bucureşti
  • Marca:New one
  • Model:crossover
  • Motorizare:nu-i dizel

Scris 29 decembrie 2010 - 09:20

Bre, am si eu o intrebare referitor la oglinzile de beamveuri. Vad ca se fura in draci, neinscriptionate, inscriptionate, ba chiar si alea facute de geamgiu si lipite (nu-i gluma, va confirma cata). Acum se rup oglinzile cu totul, desi inainte se furau capacele de plastic. Am inteles ca un deviz pentru o oglinda rupta de pe un X5 e de ~7000lei :lol:
Unui procent covarsitor de posesori de beamveu nici nu-i trece prin cap sa securizeze suplimentar oglinzile, cu antifurt metalic, preferand sa traiasca cu senzatia ca "lui nu i se va intampla", si, la naiba, are benve, nu dacie, cum o sa puna el antifurt, e rusine. Tot asa de 5-6 ori la unii, probabil e o forma de masochism, cred eu. Acum, ca mai nou se rup oglinzile, exista solutia de a nitui o bucata de tabla asa cum se facea la oglinzile de Vectra, care daca nu ma insel au fost primele care se furau pe acelasi stil, ca pe Targu Ocna. Se pierde rabatarea, dar...
Acum intrebarea este: se prefera cu oglinda urata, dar functionala (nituita + antifurt metalic) sau fara oglinda ?
  • 0
Inteligenţa Artificială nu are nici o şansă în faţa prostiei naturale

#599 alex230ro

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.936 Mesaje:
Inregistrat: 07-ianuarie 04
  • Location:Bucuresti
  • Marca:BMW
  • Model:325ti aka caaazaaan
  • Motorizare:2.5

Scris 29 decembrie 2010 - 09:25

depinde peste ce ciorditori dai,unii le sableaza pentru ca in general daca le ai sablate scapi,altii pun antifurt+sablare desi si aici e o problema ca hotii cateodata le rup ,ca sa iti faca paguba cred?!
ideal e tabla din aia + sablare
  • 0
"PUTEREA BATE CUPLUL PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"

#600 Swiby

    Membru senior

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.283 Mesaje:
Inregistrat: 21-octombrie 02
  • Location:Bucureşti
  • Marca:New one
  • Model:crossover
  • Motorizare:nu-i dizel

Scris 29 decembrie 2010 - 09:27

Ideal ideal, dar nu se face, nu-si pune nimeni. De ce ?
  • 0
Inteligenţa Artificială nu are nici o şansă în faţa prostiei naturale




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi