Jump to content


Photo
- - - - -

Pasarea malai viseaza


  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18,794 posts
Joined: 08-May 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Posted 05 October 2002 - 02:48 PM

se face la arad cred, un circuit de moto.
sper sa profite si sa-l faca cum trebuie. aprobare avusesera si banii, dar era greu de gasit teren, ca interese apar peste tot. vezi-l pe dracula. nu mai pot aia de noi. din motive economice nu se construieste. poate in construim in ungaria, ca la ei se poate.

pana atunci bulgarii vor avea deja unul.
suntem ultimii in europa.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#2 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18,794 posts
Joined: 08-May 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Posted 05 October 2002 - 10:04 PM

eu am facut fagarasul (cand se mai putea) si sincer mi s-a facut rau. extrem de greu traseul.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#3 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18,794 posts
Joined: 08-May 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Posted 10 October 2002 - 12:11 PM

eu zic ca pe fagars mergi cu un morcov. in plus problema sta in diferentele de altitudine si de numarul mare de viraje. sa mai fii si nemancat.
dar eu n-am pretentii de pilot de raliuri. pe traseu montan merg cu 40 de obicei.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#4 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18,794 posts
Joined: 08-May 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Posted 13 October 2002 - 04:32 PM

Am mers si eu de cateva ori pe Transfagarasan si deseori pe alte trasee montane. Ce-i mare scofala? Doar o insiruire de curbe de 180 de grade. Si nici nu mi se face rau.  

acum m-am lamurit cum conduci tu. rau nu ti se face de la condus propriu-zis, ci din cauza starii organismului. pleci nemancat de dimineata, mersul in forta (la limita) pe fagaras te solicita enorm. eu unul am jurat sa nu mai fac asa ceva.

Singura chestie de care mi-a fost teama a fost caderea de pietre de pe peretii muntelui.

aici ai mare dreptate. mereu sunt pietre pe traseu.
oricum la munte conteaza cel mai mult ce anvelope ai.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea




1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users