Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Top Gear Rom�nia


  • Please log in to reply
No replies to this topic

#1 LaScurt

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.828 Mesaje:
Inregistrat: 15-martie 04
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai
  • Model:Sonata
  • Motorizare:2.4 165 CP

Scris 24 mai 2005 - 08:11

Spre rusinea mea, de-abia ieri am cumparat-o :) Sunt dezamagit complet din urmatoarele motive:

- 76 pagini de reclama din 152 total, adica revista asta are 50% publicitate la concurenta cu gunoaiele sub forma de pliant promotional din cutia mea postala.
- nici aici nu am scapat de Mandruta. Dupa ce isi da cu parerea in domeniul financiar, dupa ce arata cat de semidoct este in ale calculatoarelor in Jurnalul, dupa ce face pe taticul model in revista Mami, exact despre masini mai aveam nevoie sa-i aud opiniile...
- ma asteptam la un stil mult mai acid in articole, care sa aduca cu cel promovat in emisiune, insa singura prezentare facuta de romani (cea despre noul Passat) pune pe tava stilul pupincurist de genul "mersi lu' nenea dealeru' ca mi-a dat si mie masina sa ma plimb", omniprezent in celelalte reviste romanesti de profil.
- desi inca din editorial se lauda ca nu vor copia articolele din editia britanica a revistei, nici macar preturile de la masinile prezentate nu s-au obosit sa le transforme din lire sterline si sa le adapteze la oferta romaneasca (poate ei n-au observat, dar si in Romania exista in oferta dealerilor Golf GTI, Subaru Impreza, BMW seria 1)
  • 0
Imagine amplasata




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi