Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Probleme IT(intrebari si raspunsuri)


  • Topic inchis Acest topic e inchis
4563 replies to this topic

#1126 neron

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 644 Mesaje:
Inregistrat: 24-martie 04
  • Location:Bucuresti - Ploiesti
  • Marca:Citroen
  • Model:C4
  • Motorizare:1.6HDI 110cp

Scris 25 iunie 2008 - 04:43

RDS sunt cunoscuti pentru filtrarea anumitor rute. Din cauza lor in Bucuresti si in Romania nu mai exista ideea de metropolitan.
  • 0

#1127 aztec

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.856 Mesaje:
Inregistrat: 29-august 03
  • Location:Bucuresti/DrTaberei
  • Marca:Daewoo/Dacia
  • Model:Tico SL/Solenza
  • Motorizare:796/1.4

Scris 25 iunie 2008 - 04:49

din cauza RDS am folosit http://anonymouse.org/anonwww.html aproape un an de zile sa intru pe ceva forumuri.
  • 0
calator prin timp si spatiu...

#1128 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 25 iunie 2008 - 06:57

functioneaza in masura in care vrei doar sa citesti, dar daca vrei sa si descarci ceva, e alta treaba. de ex nu pot lua niste chestii pt linux si imi vine sa-i bat in gura.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#1129 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 25 iunie 2008 - 07:03

Pana la urma nu inteleg de ce nu-i suni sa faci scandal. Totusi, ai incercat sa accesezi paginile alea si direct, fara router? Sunt curios daca e la fel...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#1130 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 25 iunie 2008 - 08:40

Am si eu o mica problema (din nou :D)

Peste vreo 2 sapt am licentza. Pentru aceasta licentza a trebuit sa fac o simulare a unei instalatii de combustibil, intr'un program care este destul de greu de gasit (LookOut de la National Instruments - daca conteaza la ceva :lol:). Programul respectiv il am de la profesorul indrumator, insa este varianta trial. Problema ar fi urmatoarea: perioada de proba imi expira maine, iar eu as mai avea nevoie de inca vreo saptamana de program.

Stiu ca se poate cumva pacali sistemul, dezinstaland programul si stergand si niste registrii, astfel aparand ca si cum programul nu a mai fost instalat pe acest calc (l'am fi instalat pe laptop si scapam de belea, insa pe Vista nu ruleaza).

Ma poate indruma cineva sa pot reinstala programul sau sa prelungesc cumva valabilitatea trial'ului?
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1131 aztec

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.856 Mesaje:
Inregistrat: 29-august 03
  • Location:Bucuresti/DrTaberei
  • Marca:Daewoo/Dacia
  • Model:Tico SL/Solenza
  • Motorizare:796/1.4

Scris 25 iunie 2008 - 08:59

Cand eram mai tanar.. schimbam data calculatorului si mai mergea( si din bios).. daca aia nu sunt asa destepti poate mai tine
  • 0
calator prin timp si spatiu...

#1132 MikeTekRacing

    tifoso Ferrari

  • Global Moderators
  • 8.314 Mesaje:
Inregistrat: 22-august 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Impreza WRX Sport Wagon
  • Motorizare:2.5 T >260cp

Scris 25 iunie 2008 - 10:41

sunt metode si metode...nu iti putem zice o chestie generala care sa mearga din pacate...poate merge doar cu data, dar poate sunt si alte chestii (registre de ex)
  • 0
Felipe trebuie sa castigi cea mai importanta batalie a ta de pana acum!

#1133 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 26 iunie 2008 - 12:08

Pai, in principiu, de unde stie un soft cand trec cele 30zile, sa zicem? In afara de calculul dupa data calculatorului ... (o sa incerc maine sa schimb data din BIOS, sa vad daca il pacalesc asa usor :lol:)
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1134 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 26 iunie 2008 - 12:19

Pana la urma nu inteleg de ce nu-i suni sa faci scandal. Totusi, ai incercat sa accesezi paginile alea si direct, fara router? Sunt curios daca e la fel...


ok, problema e ciudata cel putin.

am facut legatura direct si se pare ca multe pagini merg asa. insa pana nu de mult mergeau si prin router. am resetat routerul insa nimic. daca nu se mai accept router-ul de ex, totusi de ce merg cam 70% dintre pagini + torente + DC + orice alt test mi-a venit in minte.

inca mai sunt niste pagini care nu merg, dar foarte putine.

are cineva idee cum sa-l setez sa mearga? eu am incercat tot ce stiam.
mai primesc si asta, desi am setate alte DNS-uri

RCS&RDS
- servicii Web client -

Pentru accesul Internet va rugam sa modificati serverele DNS cu urmatoarele:
193.231.236.25 (dns1.rdsnet.ro)
193.231.236.30 (dns2.rdsnet.ro)
Folosind aceste servere in locul celor actuale (193.231.236.17 si 193.231.236.10) veti obtine o imbunatatire in rapiditatea de rezolvare DNS.
Pentru delegari de domenii adresa serverelor DNS ramane neschimbata.

Pentru relay de email (setarea "Outgoing mail server") va recomandam sa folositi aliasul "smtp.rdsmail.ro". Folosind acest alias emailurile dumneavoastra vor fi procesate mult mai rapid. Atentie: NU setati in clientul de email adresa IP corespunzatoare acestui alias, aceasta putand fi schimbata in functie de necesitati.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#1135 Grinch

    antisocial

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.354 Mesaje:
Inregistrat: 15-mai 02
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester XT 2007
  • Motorizare:2.500cc 230hp

Scris 26 iunie 2008 - 12:29

Cred ca problema ta este de la router .. primul lucru pe care ti-l recomand sa faci este sa downloadezi un nou firmware si sa-i faci update. Dupa care probabil va trebui sa-l resetezi si sa-l reconfigurezi. Nu cunosc modelul tau de router dar cel pe care il am eu a venit cu un cd si cu un program de configurare foarte simplu de folosit. E posibil sa fie si de la configurare desi ma indoiesc (adrese de dns sunt bune oricare ar fi ele).
Nu prea imi dau seama de unde ai tras tu concluzia ca este de la serverul de dns? Ar trebui sa faci un mic test. Iei un site care la tine nu merge si faci urmatoarele operatii:

1. deschizi command prompt-ul si dai comanda ping www.site.com
2. tot in comand prompt dai comanda ping adresa.de.ip.site.com (se presupune ca obtii adresa de ip a site-ului inainte de aceasta operatie)

daca la prima nu-ti merge si la a doua da atunci este de la dns .. daca nu merge la ambele atunci este de la cu totul altceva. Daca e de la dns e foarte posibil ca implementare de client de dns din router sa fie cu bug-uri caz in care un update de firmware ar trebui sa-ti rezolve problema.

Cand ai o problema primul pas care trebuie facut este identificarea corecta a sursei problemei .. altfel pierdem timp aiurea ;)
Sper sa te ajute.

LE:
Daca nu e de la dns atunci poate de la router sau chiar accesul adresei tale de ip catre alte site-uri. Uite un document care iti arata cum sa testezi conexiunea catre alte site-uri folosind telnet-ul (am impresia ca pe vista nu vine instalat by default): http://www.esqsoft.c...sing-telnet.htm
  • 0

Life must be taken one disaster at a time


#1136 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 26 iunie 2008 - 01:48

Ai clonat MAC-ul de pe PC pe router? RDS mai face glume si da acces numai pe MAC-ul initial...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#1137 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 26 iunie 2008 - 02:50

Da, dar daca ar trebui clonat MAC Address, atunci nu ar merge netul deloc, nu doar partial...
In ultima vreme nici RDS nu mai face asa ... cel putin la mine nu mai da IP pe MAC address
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1138 Grinch

    antisocial

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.354 Mesaje:
Inregistrat: 15-mai 02
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester XT 2007
  • Motorizare:2.500cc 230hp

Scris 26 iunie 2008 - 03:11

Asta in general se rezolva cu un telefon la suportul tehnic in care le spui ca ai schimbat placa de retea si ei iti dau access pe noul MAC. dar asa cum zice si andrei RDS nu mai face de mult chestii d'astea.
  • 0

Life must be taken one disaster at a time


#1139 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 26 iunie 2008 - 03:40

Nu e deloc de mult ce zic eu...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#1140 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 26 iunie 2008 - 05:36

hai poate aveti idee sa ma ajutati

vreau sa imi pun net la apartament, am sunat si scris la RDSlink de mai multe ori, nu au sunat deloc inapoi, probabil nu mai au nevoie de clienti ?, acuma am zis sa ma orientez spre retele de cartier.

In zona la mine ar fi www.Lightning-net.ro, www.teentelecom.com si Lan-T (astia nu au site). Ati auzit ceva de vreuna dintre ele ? La care sa ma bag ?
  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#1141 aztec

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.856 Mesaje:
Inregistrat: 29-august 03
  • Location:Bucuresti/DrTaberei
  • Marca:Daewoo/Dacia
  • Model:Tico SL/Solenza
  • Motorizare:796/1.4

Scris 26 iunie 2008 - 07:20

Nu stiam unde sa postez.. de accea am pus aici


Adunarea generala a ICANN, organizatia care gestioneaza numele de domenii internet, a decis astazi, la Paris, ca orice cuvint sau combinatie de litere poate deveni domeniu de internet (exemple: .popescu, .dragoste, .bucuresti sau .urziceni).

BBC precizeaza ca decizia a fost adoptata in unanimitate.

In urma deciziei de astazi, considerata una istorica pentru Internet, companiile vor putea sa-si transforme propriile nume in domenii de net, iar persoanele fizice ar putea proceda la fel. Noile reguli vor facilita, de asemenea, lansarea domeniului .xxx, dupa ani intregi de tergiversari. De asemenea, ICANN a decis sa permita introducerea numelor de domenii scrise in araba sau in limbi asiatice.

ICANN a lucrat sase ani la acest proiect, care ar putea in vigoare incepand de anul viitor.

"In afara de .com, .net sau .org, cei 1,3 miliarde de utilizatori de internet vor putea, din 2009, sa acceseze adrese generice folosind drept extensii cuvinte comune precum .love, .hate sau .city, sau nume proprii", a declarat luni pentru publicatia franceza Les Echos, citata de Le Monde, presedintele ICANN, Dr. Paul Twomey.

Domeniile top-level sunt in numar limitat si se refera la tari, cum ar fi .uk, sau .it, la comert (.com), organizatii si institutii (.org) sau .net. Potrivit Le Monde, in acest moment exista aproximativ 250 de extensii.

The Internet Corporation for Assigned Names and Numbers (ICANN) este institutia care face regulile pe net, supervizeaza numele de domenii si lucreaza pentru "deschiderea" adreselor de trei ani.

Presedintele ICANN a afirmat ca schimbarile in functionarea internetului vor fi cele mai mari din istoria sa. "Impactul schimbarilor va fi diferit in diverse parti de pe glob. Insa va permite grupurilor, comunitatilor si companiilor sa-si exprime identitatile online". El spune ca practic internetul se va extinde mult, vor fi noi "proprietati" pe care multi se vor grabi sa le adjudece si sa le foloseasca asa cum vor dori.

ICANN spune ca, teoretic, orice combinatie de litere va putea fi inregistrata ca domeniu nou, insa va exista un proces independent de arbitrare, pentru cei care au obiectii. Comisia de arbitrare poate respinge nume de domenii, pe motive legate de moralitate si de ordine publica. Cei de la ICANN spun ca nu s-a decis cat va costa inregistrarea unui nou domeniu, insa s-ar putea ajunge la cateva mii de dolari, mai scrie BBC.

Aceasta liberalizare va genera, de asemenea, venituri insemnate pentru ICANN, care incaseaza o anumita suma pentru fiecare adresa web inregistrata.

"Facem asta pentru a ne recupera banii cheltuiti. Deja am cheltuit 10 milioane de dolari pe acest proiect", spune reprezentantul ICANN, care adauga ca o persoana fizica poate sa-si puna numele ca extensie a adresei web, atat timp cat poate demonstra ca are "un plan de afaceri si capacitate tehnica".
  • 0
calator prin timp si spatiu...

#1142 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 26 iunie 2008 - 09:58

ok, poveste cu final fericit se pare, trebuie sa ii dau nota 11 domnului de la RDS care chiar s-a chinuit de pe la 13-14 pana la 22 cand i s-a terminat programul sa faca lucrurile sa mearga si a si reusit. problema era de la ei se pare, pt ca eu n-am schimbat nimic.

inca n-am gasit pagina sa nu mearga. sper sa tina :D

hai poate aveti idee sa ma ajutati

vreau sa imi pun net la apartament, am sunat si scris la RDSlink de mai multe ori, nu au sunat deloc inapoi, probabil nu mai au nevoie de clienti ?, acuma am zis sa ma orientez spre retele de cartier.

In zona la mine ar fi www.Lightning-net.ro, www.teentelecom.com si Lan-T (astia nu au site). Ati auzit ceva de vreuna dintre ele ? La care sa ma bag ?


n-am auzit, dar macar teentelecom are conotatii interesante :D

in general astea de cartier cad foarte des.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#1143 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 27 iunie 2008 - 09:00

Depinde de retea. Eu as putea zice ca astea "de cartier" sunt mult mai sigure si mai rapide. E adevarat, "reteaua de cartier" la care sunt abonat (printre primii cred) se intinde acum pe 2 sectoare si are servicii pe care altii nu le viseaza (vezi filebox sau i-tv).
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#1144 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 27 iunie 2008 - 06:45

esti un norocos, unde am stat eu 2 ani numai romtelecom oferea net, iar aici sunt firme fantoma. oricum, in afara de acest incident, la rds nu am avut probleme deloc. acum au rezolvat-o. pe viitor, daca mai apare m-au rugat frumos sa-i sun. culmea e ca m-au sunat si azi dimineata la 8 sa se asigure ca totul merge bine. a fost placut dialogul cu baietii de la suport tehnic.

frank, cand mi-am pus net de la rds vreo 5 zile m-am certat cu ei ca aveau program numai pana la 16 si eu nu puteam sa ajung niciodata sub ora 18. intr-un final au venit cand le-am spus ca le platesc eu deranjul, care nu a fost cine stie ce. vezi cum te descurci.
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#1145 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 29 iunie 2008 - 01:18

Fiind date niste fisiere pdf, exista vreun program in care sa pot adauga niste insemnari in acestea? (mai clar ... am niste intrebari grila si eu as vrea sa marchez raspunsurile corecte, sa nu fiu nevoit dupa fiecare intrebare sa dau la sfarsit sa verific raspunsul)

Aceasta postare a fost editata de andrei041: 29 iunie 2008 - 01:19

  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1146 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 29 iunie 2008 - 01:28

poate http://www.trialpay....29e&tid=A7DWtP2
  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#1147 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 04 iulie 2008 - 02:58

Am descoperit azi o chestie tare.

Legat de programul pentru ca'mi faceam eu griji ca imi expira trial'ul, el avea de fapt nu 60 de zile in total, ci 60 de minute/sesiune. Deci, am scapat de'o grija ... insa m'a amuzat faza, ca nu am mai auzit pana acum de un asemenea trial :rolleyes:
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1148 masterblaster

    Addicted

  • Moderators
  • 6.376 Mesaje:
Inregistrat: 30-octombrie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai / Dacia
  • Model:Accent / 1310
  • Motorizare:1.5 CRDI / 1.4

Scris 05 iulie 2008 - 11:19

mai sunt asa :D, tin minte ca aveam un demo al unui joc cu aeromodele si in 30 de min facea freeze, ma oftica la culme :lol:
ma bucur ca ai rezolvat :D
  • 0
www.kinderu.wordpress.com
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

#1149 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 07 iulie 2008 - 10:00

Se dau:
Una bucata calc (laptop, daca are conteaza), un adaptor USB bluetooth, un telefon cu Bluetooth si un Powerpoint (2003/2007, la alegere :D)
Exista vreun programel cu care sa pot folosi telefonul ca un fel de telecomanda pentru Powerpoint? Ma intereseaza doar pentru a trece la urmatorul slide din prezentare.
Stiu ca vorbeam cu un amic acum ceva vreme si mi'a zis ca vazuse pe undeva ceva de genu, da, evident ca a uitat intre timp ...
  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#1150 masterblaster

    Addicted

  • Moderators
  • 6.376 Mesaje:
Inregistrat: 30-octombrie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai / Dacia
  • Model:Accent / 1310
  • Motorizare:1.5 CRDI / 1.4

Scris 07 iulie 2008 - 10:39

eu am facut mobilul telecomanda pt pc, practic un mouse :D, deci se poate :D
  • 0
www.kinderu.wordpress.com
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!




1 useri citesc subiectul

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi