Salt la continut


Fotografie
- - - - -

Motive pentru injuraturi...


  • Please log in to reply
147 replies to this topic

#76 Aer Curat

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 5.115 Mesaje:
Inregistrat: 09-martie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Ideal
  • Model:Hillmaster SE
  • Motorizare:27 spd

Scris 21 iulie 2010 - 02:52

............... se gandeste la ce e mai important pt el, copii.
............................

Si eu am copii mici si crede-ma ca sunt f importante pt mine (mai ales aspectele de siguranta). Cine m-ar contrazice, ar fi cel putin deplasat (inca ma mai abtin in a folosi anumiti termeni).
Dar una e una si alta e alta.

Apropos de parcul IOR, pe aleea care inconjoara lacul, pe mai multe portiuni ale acesteia sunt puse diverse rampe pt roller-i si biciclisti. Zone similare (chiar mai mult de atat) sunt si-n Herastrau. Oare de ce ? - evident, retorica.
  • 0
Gloria este de scurta durata, dar obscuritatea este pentru totdeauna. - Napoleon Bonaparte

#77 adrian_r5

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.094 Mesaje:
Inregistrat: 10-mai 02
  • Location:Timisoara

Scris 21 iulie 2010 - 06:58

Normal ca si prin dreapta.


... pe aceeasi banda cu masina, prin dreapta ei ??? ... unde scrie asta, ca habar n-am ???
  • 0

Too Old to Rock and Roll: Too Young to Die (© Jethro Tull 1976)


#78 berkut

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.629 Mesaje:
Inregistrat: 07-aprilie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:HANDEI
  • Model:6 viteze
  • Motorizare:1994

Scris 21 iulie 2010 - 07:04

Au voie legal sa treaca printre masini la semafor.

da , au voie si e legal. dar depasirile se fac doar prin stanga. sunt interzise prin dreapta.
acum daca cauti nod in papura nu au voie sa depaseasca prin dreapta, dar au voie sa mearga cu masina pe aceasi banda prin dreapta ei.
  • 0
imatur pentru ca am subaru.

#79 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 07:17

Stinga masinii de pe banda 1 reprezinta dreapta masinii de pe banda 2 :D

Cine sta sa vada unde calca roata motoretei ? :P
  • 0

#80 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 07:44

Cipriane, eu ( inca ) am memorie:

.... in parcuri nu ajung decat in ffff putine si doar pt a ajunge in zonele cu "coclauri".
....



Relu are dreptate in felul lui - se gandeste la ce e mai important pt el, copii.

Nu numai pentru mine, ci pentru oricine cu mintea intreaga.
Problema noastra e aia de care amintea Ciprian, si anume de atitudine ( sa nu zic de gindire in cel mai pur sens ), si de privire a lucrurilor in ansamblu. Romanul priveste simplist, crezind ca el a inventat roata...
Daca tot avem pareri personale diferite si avem dubii intr-o anumita privinta, orice om normal incearca sa vada ce fac cei din tarile civilizate. Eu am facut-o si o fac ori de cite ori e nevoie.
Unii dintre noi n-o fac, si uite ce prostii debiteaza.
Acelasi lucru il fac si guvernantii nostri cind oua legile. Le gindesc 2 minute dupa care noi toti tragem ponoasele ani de zile.

Pe de alta parte nici biciclistii/rolleri nu au vre-o facilitate, piste speciale - @#$% , in trafic soferii ii iau la $#%^ (e topic de injuraturi nu? :P ) Este destul de dificil zic eu de gasit o cale de mijloc. Tara asta din pacate doar la asta se rezuma, compromisuri.

Pentru siguranta si sanatatea copiilor, nu avem voie si dreptul sa facem compromisuri.
Solutii se pot gasi, o parte din parc exclusiv pentru velo intre anumite ore, etc, etc,etc ....
EXACT cum e afara !!
Dar sa risti viata copiilor, pentru ca si-a luat Gigi bicicleta si vrea sa se "dea" ca e dreptul lui, mi se pare un mod periculos si tipic romanesc de a gindi ....
  • 0

#81 berkut

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.629 Mesaje:
Inregistrat: 07-aprilie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:HANDEI
  • Model:6 viteze
  • Motorizare:1994

Scris 21 iulie 2010 - 07:54

corect :P d'aia ma dau eu pe strada iar in parcuri doar seara ... am mai calcat prin parcuri si ziua, dar strict pentru a ajunge in anumite locuri "speciale" pline de hartoape, pante si nebunii d'astea .

copiii sunt prioritari si trebuie tratati cu grija.
  • 0
imatur pentru ca am subaru.

#82 tibitu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.924 Mesaje:
Inregistrat: 24-martie 05
  • Location:Bucuresti

Scris 21 iulie 2010 - 08:24

Pentru siguranta si sanatatea copiilor, nu avem voie si dreptul sa facem compromisuri.
Solutii se pot gasi, o parte din parc exclusiv pentru velo intre anumite ore, etc, etc,etc ....


Si sa-ti interzica accesul tie cu copilul in intervalul ala? Vrei solutii civilizate unde nu se pot aplica. Ok, se interzic bicicletele in parc. Ce fac copii care se plimba pe bicla in parc?

Aceasta postare a fost editata de tibitu: 21 iulie 2010 - 08:25

  • 0

#83 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 08:45

Tibi, discutia e despre adulti pe biciclete in parc. Am scris clar o parte din parc exclusiv pentru biciclete intre anumite ore !
Nene, afara asa se procedeaza !
Zau, e chiar asa greu de vazut cum fac altii ?

Copiii sa se plimbe pe biciclete cit vor, ca doar pentru asta exista parcuri.

Liniste, relaxare, mai o banca, poti citi o carte, copii care se joaca, etc ...

Aceasta postare a fost editata de Relu: 21 iulie 2010 - 08:45

  • 0

#84 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 21 iulie 2010 - 08:48

CU riscul de a a-mi sari iarasi lumea in cap...dar copiii pe bicicleta mi se par mai periculosi decat adultii, vis-a-vis de ceilalti copii care se joaca. Un adult, totusi, coordoneaza mult mai bine bicicleta decat un copil care atunci invata si merge si el cum poate.
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#85 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 08:51

Daca ti-e frica de tricilete in parc, ma intreb cum naiba conduci ??? :P

Aceasta postare a fost editata de Relu: 21 iulie 2010 - 08:52

  • 0

#86 berkut

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.629 Mesaje:
Inregistrat: 07-aprilie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:HANDEI
  • Model:6 viteze
  • Motorizare:1994

Scris 21 iulie 2010 - 08:54

eu sunt pentru inchiderea parcurilor , sau doar a bucati din ele doar pentru biciclisti !
  • 0
imatur pentru ca am subaru.

#87 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 09:01

Pai asta spun de 2 zile incoace. Si aseara am avut confirmarea ca AFARA ASA se face !
  • 0

#88 tibitu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.924 Mesaje:
Inregistrat: 24-martie 05
  • Location:Bucuresti

Scris 21 iulie 2010 - 09:13

Nu e vb doar de aia care invata sa bicicleze, sunt aia de 14-15 ani care fac concurs, care e mai tare etc. Jur ca am vazut 3 d-astia acum vre-o luna in moghioros. Am retinut pt ca unul era incredibil de gras si eu tocmai mancasem Mc donalds. Nu faceau concurs dar tipau unul dupa altul,se uitau in spate , se ciondaneau. Nu aveti cum sa adoptati solutii ca afara, nu ai alternativa ca afara. Or sa zica : da-mi pista, spatiu amenajat special pt bicle. Si daca stau bine sa ma gandesc, adulti pe bicle sunt putini prin parcuri. O sa ma uit mai atent insa sunt apropape sigur ca majoritatea sunt pustani pana in 18 ani care, cum bine a subliniat Aditzu mai sus, sunt de nspe mii mai periculosi decat un adult care probabil tranziteaza parcul. Imagineaza-ti cum un copil mic traverseaza o alee in calea unui adult cu bicla sau a unuia care are capul intors sau e in gasca cu altii sau are si roti ajutatoare care inca nu stapaneaste bine. Oare care e mai periculos

Aceasta postare a fost editata de tibitu: 21 iulie 2010 - 09:13

  • 0

#89 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 09:21

Mah, da aia afara cu PANA mea au reusit ??? DE CE nu incercam sa vedem ce fac altii, si macar sa copiem asa ca maimutele solutiile lor ???
  • 0

#90 masterblaster

    Addicted

  • Moderators
  • 6.376 Mesaje:
Inregistrat: 30-octombrie 05
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Hyundai / Dacia
  • Model:Accent / 1310
  • Motorizare:1.5 CRDI / 1.4

Scris 21 iulie 2010 - 09:24

bai eu mai intervin p'aici sa va rog sa fiti maturi si sa nu mai iasa certuri din cauza topicului asta cum s-a mai intamplat cu alte discutii. pana acum e ok, dar mi-e teama ca o sa degenereze discutia. cu totii trebuie sa intelegem ca exista si alti oameni cu alte puncte de vedere, si cred ca ati vazut foarte bine cu totii ca nu-si schimba nimeni perspectiva cand vine vorba de lucruri de genul asta. daca e o masina vs alta mai merge. deci peace guys! :P
  • 0
www.kinderu.wordpress.com
He who wants too much from life ends up losing everything! But he who wants too little ends up not having anything at all!

#91 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 21 iulie 2010 - 09:45

Mah, da aia afara cu PANA mea au reusit ??? DE CE nu incercam sa vedem ce fac altii, si macar sa copiem asa ca maimutele solutiile lor ???



:D :D :P Hai ca m-ai dat gata cu asta. Relu...nu te stiam naiv...sorry.
Aceeasi intrebare poti s-o pui: CUM PANA MEA au reusit aia de-afara sa faca autostrazi, sa tina strazile curate, sa iasa din criza (unii), sa se respecte in trafic si-n orice alte conditii, sa respecte legile (legi facute pt oameni nu impoatriva lor), etc....etc...
Discutam aseara ceva pe mess...incep sa ma gandesc destul de serios la solutia aia. ;)
Macar atunci o sa am termen de comparatie.
Poate suntem noi naivi, nu stiu...si poate doar o excursie in AFARA nu ne da imaginea exacta a altor meleaguri, dar, ma gandesc ca, din cei care au plecat, putini s-au mai intors (ma refer la cei seriosi, plecati cu ideea de a se stabili acolo, nu cei care muncesc sezonier).

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 21 iulie 2010 - 09:45

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#92 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 21 iulie 2010 - 09:57

Revenind la topicul cu injuraturi, adaug si eu una:

- f.t.u.i in guritza pe toti cei care franeaza de la 50-55km/h la 30 cand vad o masina de politie, desi sunt pe zona de limitare la 60km/h. Aseara era cat pe ce sa-l pup pe unul din asta pe sos. Alexandriei. Ca sa nu mai vorbim de cei care nu au invatat inca faptul ca se circula pe PRIMA BANDA. Pentru cei care nici asta nu pricep, e aia de langa trotuar. Banda a doua e numai pentru depasiri sau pentru facut la dreapta. Vorbesc de cazurile in care drumul e liber, nu cand se merge in coloana, pe ambele benzi.
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#93 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 21 iulie 2010 - 09:57

Daca tu consideri naivitate faptul ca ma intereseaza ce se intimpla in lumea civilizata, crede-ma ca nu ma mai mira absolut nimic in ceea ce te priveste.

Sper pentru tine din tot sufletul sa reusesti in actiunea respectiva. Si-mi mai doresc sa poti da dovada de barbatie ca dupa citeva luni numai, sa poti recunoaste ca marea majoritate a romanilor au lacune formidabil de mari in ceea ce priveste atitudinea si modul de a privi viata in general.
Oricum va fi un soc, peste care imi doresc sa treci cu succes.
Bafta !
  • 0

#94 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 21 iulie 2010 - 10:28

Daca tu consideri naivitate faptul ca ma intereseaza ce se intimpla in lumea civilizata, crede-ma ca nu ma mai mira absolut nimic in ceea ce te priveste.

Sper pentru tine din tot sufletul sa reusesti in actiunea respectiva. Si-mi mai doresc sa poti da dovada de barbatie ca dupa citeva luni numai, sa poti recunoaste ca marea majoritate a romanilor au lacune formidabil de mari in ceea ce priveste atitudinea si modul de a privi viata in general.
Oricum va fi un soc, peste care imi doresc sa treci cu succes.
Bafta !


Iar intelegi si interpretezi cum vrei tu. Am spus ca esti naiv daca tu crezi ca ROMANII vor ajunge vreodata sa sa judece si sa gandeasca la nivel national ca si cei din AFARA. Facem abstractie de acel procent infim de 0,00000000000001% care au mai fost pe afara si gandesc ca afara.
Bag seama ca te-ai molipsit de la M&M si cititi cuvintele si de la coada la cap si pe diagonala.

Eu nu am spus cuvantul "naiv" sub forma de jignire, daca tu asa ai interpretat. Pe cand tu...mai mult sau mai putin voalat...ma cam faci...numai tu stii cum, dar in orice caz nu de bine ("...crede-ma ca nu ma mai mira absolut nimic in ceea ce te priveste...").

Eu ma opresc aici pt ca nu sunt capabil sa dau replici la jigniri.
  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#95 MMM

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.359 Mesaje:
Inregistrat: 08-noiembrie 09
  • Marca:Volkswagen
  • Model:A3 8L 1999
  • Motorizare:1.9TDi 110CP

Scris 21 iulie 2010 - 10:32

Revenind la topicul cu injuraturi, adaug si eu una:

- f.t.u.i in guritza pe toti cei care franeaza de la 50-55km/h la 30 cand vad o masina de politie, desi sunt pe zona de limitare la 60km/h. Aseara era cat pe ce sa-l pup pe unul din asta pe sos. Alexandriei. Ca sa nu mai vorbim de cei care nu au invatat inca faptul ca se circula pe PRIMA BANDA. Pentru cei care nici asta nu pricep, e aia de langa trotuar. Banda a doua e numai pentru depasiri sau pentru facut la dreapta. Vorbesc de cazurile in care drumul e liber, nu cand se merge in coloana, pe ambele benzi.


Daca tot n-am ce face...tu ai TIR pentru a putea face la dreapta de pe banda a doua?
Stiu, trebuie sa intelegem ideea, chiar de-i scris altceva... :P

Daca-l pupai-n posterior, erai vinovat. Simplu.

Cei care merg pe banda a doua, prima fiind libera, ma inerveaza si pe mine, ca si iritabilitatea ta crescuta. :D
  • 0

#96 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 21 iulie 2010 - 10:33

bai eu mai intervin p'aici sa va rog sa fiti maturi si sa nu mai iasa certuri din cauza topicului asta cum s-a mai intamplat cu alte discutii. pana acum e ok, dar mi-e teama ca o sa degenereze discutia. cu totii trebuie sa intelegem ca exista si alti oameni cu alte puncte de vedere, si cred ca ati vazut foarte bine cu totii ca nu-si schimba nimeni perspectiva cand vine vorba de lucruri de genul asta. daca e o masina vs alta mai merge. deci peace guys! :D



Kindere cat de profund poti fi in aceasta dimineata.... m-ai spart! :P
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#97 adytzu

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.294 Mesaje:
Inregistrat: 14-noiembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Mazda
  • Model:6
  • Motorizare:2.0l, 147CP

Scris 21 iulie 2010 - 11:03

Daca tot n-am ce face...tu ai TIR pentru a putea face la dreapta de pe banda a doua?
Stiu, trebuie sa intelegem ideea, chiar de-i scris altceva... :P

Daca-l pupai-n posterior, erai vinovat. Simplu.

Cei care merg pe banda a doua, prima fiind libera, ma inerveaza si pe mine, ca si iritabilitatea ta crescuta. :D


Da, aici e ok, recunosc ca am gresit cuvintele. La stanga vroiam sa spun. Sorry. Dar ma gandeam ca vreau sa completez si cu cei care stau pe prima banda la stop, desi e cu verde intermitent la dreapta, dar ei vor sa mearga inainte.
Nu am mai scris pt ca eram convins ca se va gasi cineva sa spuna ca se contrazice cu ideea prezentata anterior de a se merge preponderent pe prima banda.
In fine...da, poate sunt iritat. Caldura o fi de vina....sau criza....sau pozitia lunii pe cer....cine mai stie...

Aceasta postare a fost editata de adytzu: 21 iulie 2010 - 11:04

  • 0
"Mazda 6 TE Plus, 4 usi, MZR 2.0i 147cp, alb perlat, praf maro, cu 3 pedale: pedala pentru zgomot, pedala pentru apropiat parbrizul, si pedala pentru dezmortit piciorul stang."

#98 MMM

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.359 Mesaje:
Inregistrat: 08-noiembrie 09
  • Marca:Volkswagen
  • Model:A3 8L 1999
  • Motorizare:1.9TDi 110CP

Scris 21 iulie 2010 - 11:50

:D

De-ai sti cati semnalizeaza schimbarea directiei intr-un sens si-o iau in celalalt, desi asta voiau sa faca... :D
Fii mai degajat, inspira-expira bine, s-apoi injura-ma.... :P

Ma mai inerveaza:

-neasigurarea celor care fac dreapta avand verde intermitent pentru asta
-ma bucura faptul ca berkut n-are si moto, la cum cunoaste legile, dar recupereaza cu bicla ;)
-o problema discutabila ar fi aparitia de cativa ani a verdelui intermitent pentru dreapta, adica, pe vremuri prima banda (cand sunt doua) era pentru inainte ori la dreapta, acum cam tinde ca in intersectii prima banda sa fie pentru la dreapta, cu verde intermitent, dar nu-i peste tot la fel. Problema apare in locurile, orasele necunoscute, unde-i nitel mai complicat de intuit, basca de-ai gresit te sanctioneaza sonor cei din spate.
O rezolvare ar fi tinerea pi cientru, adica pe a doua banda...

Aceasta postare a fost editata de MMM: 21 iulie 2010 - 11:51

  • 0

#99 VIPER

    1Q

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 13.684 Mesaje:
Inregistrat: 05-decembrie 03
  • Location:Bucuresti, RO
  • Marca:Ford
  • Model:Focus Mk3.5
  • Motorizare:1.5TDCi 120CP

Scris 21 iulie 2010 - 06:11

Am si io 2 - 3 motive...

1. fmm lu tataie ala care ne tot fura florile printre gratiile de la geamul de la bucatarie... L-am surprins intr-una din noptile trecute cu mana printre gratii scormonind in ghiveci si smulgand florile... Si cine a fost pe la mine stie ca parterul e inalt si iti trebuie ceva chinuiala sa faci asta... Snow incepuse sa maraie la usa de la camera (la 1 jumate noaptea), m-am dus si l-am vazut pe idiot, om cu parul alb si in varsta... Am fugit dupa el dar pana am deschis usa de la casa si de la bloc a disparut...

2. fmm si lu ala de mi-a furat din cutie un plic venit de afara care avea inauntru 2 mici harti portabile pliate, care sigur nu ii vor folosi vreodata! Dar care mie imi trebuiau...

3. as mai avea si altele dar degeaba...
  • 0

"Coming together is a beginning; keeping together is progress; working together is success." - Henry Ford
Mondeo Mk3 2.0TDCi 2002 Superchipped
Flickr - pozele mele


#100 MMM

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.359 Mesaje:
Inregistrat: 08-noiembrie 09
  • Marca:Volkswagen
  • Model:A3 8L 1999
  • Motorizare:1.9TDi 110CP

Scris 21 iulie 2010 - 06:16

:rolleyes: :lol: :lol:
Si io credeam ca tu nu injuri...

Pune d-le niste cactusi cu flori, ori fa-ti la geam un sistem cu ghilotina... :lol:
Supersenzatie sa-i vezi mana...furandu-te.
Trebuia sa apreciezi inclinatia omului catre frumos...
  • 0




2 useri citesc subiectul

0 membri, 2 vizitatori, 0 utilizatori anonimi