Salt la continut


Fotografie
- - - - -

FREEZONE 9


  • Topic inchis Acest topic e inchis
2187 replies to this topic

#376 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 27 octombrie 2011 - 02:31

se mai gaseste ibuprofen chior?
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#377 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 02:31

egdf.power - cu cat iei tu rhinathilul ?? 15 ron ???
la mine e 12,5- maxim 13 ron.

:)

sau eu oi fi fraierul ??


Nu-mi aduc aminte exact cat am dat. Parca 15. Fraier erai daca il vindeai cu 33. Catch my drift?

Oricum, daca inca n-ai inteles ce voiam sa explic in afirmatiile de mai sus, eu zic ca degeaba continuam.
  • 0

#378 Diesel

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Cluj-Napoca

Scris 27 octombrie 2011 - 02:32

E clara treaba, discutiile despre X1 incita la sex cu milf & teens.

Incercati sa reveniti la subiect:)
  • 0

#379 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 27 octombrie 2011 - 02:33

eu propun un drive test. Cu milf&teens. :) :) :) Vreau sa vad daca are Relu dreptate! :) :) :)
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#380 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 27 octombrie 2011 - 02:35

1.ce intelegi tu prin farmacii si ce e rau cu ele in Romania ?? ce te deranjeaza la farmacii ??
In Anglia si Franta farmaciile sunt de stat ??
:)
2.spune-mi numele farmaciilor in care intri
3.nu ai inteles. spuneai ca farmaciile apartin securistilor si altor "gunoaie". eu doar te-am contrazis, spunand ca pana acum cativa ani, farmaciile apartineau cu mici exceptii exclusiv farmacistilor (SI ASA TREBUIA SA RAMANA).
securistii au dezvoltat afaceri gen import si distributie de medicamente si materiale sanitare, nu s-au ocupat cu mizilicuri.

se mai gaseste ibuprofen chior?

Foarte greu. E facut in Grecia, de Cipla. Actualmente am, dar putin. E importat de Imedica Bucuresti.

Nu-mi aduc aminte exact cat am dat. Parca 15. Fraier erai daca il vindeai cu 33. Catch my drift?

Oricum, daca inca n-ai inteles ce voiam sa explic in afirmatiile de mai sus, eu zic ca degeaba continuam.

Daca nu am inteles, de ce nu ma faci sa inteleg ??
:)
Cred ca pleci de la niste perceptii gresite vizavi de farmacisti si farmacii.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#381 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 27 octombrie 2011 - 02:39

ibuprofen chior + paracetamol sinus = tratamentul ideal pt micile si rarele mele raceli.

dar cum ibuprofen nu se gaseste o frecam aiurea cu modafen, nurofen etc :)
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#382 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 02:40

ba astia de va plac ofilitele: cate pustoaice de 18 ani ati 'incercat' voi in ultimii 5 ani sa zicem?


Altul :) :) :)

Spre deosebire de tine, noi avem experienta. Se vede? Experienta se castiga in timp.

Majoritatea pustoaicelor de 18 de ani de acum sunt niste lichele, mult mai multe comparativ cu trecutul. Ideea e ca pe voi va gadila/excita gandul ca asteai noi de 18 ani practica mai des decat practicau cele din trecut.

Pe voi va entuziasmeaza o limba pe madular si gata i-ati dat calificativul maxim.

PEOPLE, ffs, nu conteaza cat a facut, ci ce a invatat. Si Dacia face masini de 30+ de ani si a invatat un rahat. Or, nu poti sa inveti in timp scurt, nu poti asimila. Experienta se castiga in timp.

Poti sa te freci de 30 de ori pe saptamana timp de 2 ani. Aia nu e calitate, e simpla masturbare.

Ca idee: astea mici de acum, 18 ani give or take, vor sa invete, cum am zis intr-un post mai sus. Si fiindca vor sa invete, practica mai des. Dar nu se prinde de ele :) :) :)

Aceasta postare a fost editata de egdf.power: 27 octombrie 2011 - 02:41

  • 0

#383 the1

    ZaUan

  • Moderators
  • 16.118 Mesaje:
Inregistrat: 26-iunie 05
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:MITSU
  • Model:COLT
  • Motorizare:1.3 95hp

Scris 27 octombrie 2011 - 02:43

drive test cu milf&teens adica orgie xxx? :)
  • 0
Imagine amplasata

''...Degeaba ai o sabie de samurai daca nu stii ce sa faci cu ea...'' © RELU

Imagine amplasata

#384 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 27 octombrie 2011 - 02:45

Nu te cred domne! pana nu incerc nu te cred. dar revin: ai verificat un esantion relevant? sau ai stat la fundul lor sa vezi ce s-a prins de ele? scuza-mi indiscretia, dar vreau sa stiu daca experienta e in practica sau pur teoretica.
Ca sa nu mai vorbim ca preferinta unui individ catre MILF are o cauza foarte simpla, verificata statistic. Pe scurt astia de mor dupa ofilite, s-au dezvirginat cu una mai mare ca ei. Gen 16 ani vs. 27 ani. Comprendes?

Eu la 50 de ani normal ca n-o sa am pofte de una de 20 de ani. Probabil nici ea de mine, daca ar fi intreaga la minte. Dar la 27 de ani prefer ceva proaspat sau similar....

Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 27 octombrie 2011 - 02:48

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#385 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 02:48

Eu zic ca te inseli tu. In mod ciudat, chiar daca stii multe din domeniu, esti subiectiv. Asta inseamna erori.

1. Ma refer strict la farmacii. Nu la tot sistemul sanitar. Desi, daca te uiti la francezi si englezi o sa vezi ca, desi sistemele lor sanitare sunt de stat, sunt foarte bune.
2. Da, e imoral. Tocmai pentru ca farmacistii (probabil tu nu o faci ca ai bun simt) incearca MAI MEREU, daca te vad mai imbracat si cu buzunarul mai plin, sa-ti bage pe gat produse scumpe doar CA SA CASTIGE EI. Exemplul clasic. Cer ibuprofen, mi se da nurofen. Fiindca vede ca am bani! Dar eu insist si iau ibuprofen care e de minim 2 ori mai ieftin, si are acelasi efect. Teapa ei :)))
3. " ATENTIE spre cine iti indrepti tirul !!" Nu-mi indrept nici un tir, ca nu ma cert cu nimeni. Am zis doar ca ne razboim in idei. Nu vreau sa te ofensez, eu zic doar realitatile.

PS: Faci o greseala mare cu securistii. Nu-i baga pe toti intr-o oala. In tagma securitatii lichelele s-au privatizat si au devenit patroni sau alti mahari. INSA cei care au avut principii nu s-au manjit cu rahat. Orice padure are uscaturi. Ca in securitate au primat uscaturile asta e altceva. Nu generaliza :)



1.ce intelegi tu prin farmacii si ce e rau cu ele in Romania ?? ce te deranjeaza la farmacii ??
In Anglia si Franta farmaciile sunt de stat ??
:)
2.spune-mi numele farmaciilor in care intri
3.nu ai inteles. spuneai ca farmaciile apartin securistilor si altor "gunoaie". eu doar te-am contrazis, spunand ca pana acum cativa ani, farmaciile apartineau cu mici exceptii exclusiv farmacistilor (SI ASA TREBUIA SA RAMANA).
securistii au dezvoltat afaceri gen import si distributie de medicamente si materiale sanitare, nu s-au ocupat cu mizilicuri.


Foarte greu. E facut in Grecia, de Cipla. Actualmente am, dar putin. E importat de Imedica Bucuresti.


Daca nu am inteles, de ce nu ma faci sa inteleg ??
:)
Cred ca pleci de la niste perceptii gresite vizavi de farmacisti si farmacii.



Fii (cu 2 de i) te rog amabil si reciteste ce am scris. Nu pot continua o discutie, chiar ea si virtuala, daca interlocutorul nu citeste si nu intelege ce scriu.

1. Sistemele sanitare sunt de stat. Farmaciile sunt cel mai probabil private.
2. Foarte multe, depinde unde ma aflu, dar nu ma stresez sa le retin numele.
3. Din ce cunosc eu (exceptand lanturile mari), proprietarii sunt politisti, notari, etc. Nu am zis eu de securisti proprietari de farmacii, desi sigur sunt!

+ ce zice bluenight... confirma... si el, ca multi altii, platea pe un produs mai scump, efectul fiind acelasi. Multe produse au in componenta ibuprofen ca o componenta de baza, si evident costa dublu :)

Hai, fii onest.
Cat costa la tine 1 cutie ibuprofen si cat costa 1 cutie de nurofen.

Aceasta postare a fost editata de egdf.power: 27 octombrie 2011 - 02:48

  • 0

#386 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 02:56

BAH, Relu are dreptate. Voi chiar sunteti defecti :) :) :)

Eu unul am "inaintat" prin toate, teens, milf, same age. Voi prin ce ati "inaintat"? Cum dracu puteti face voi comparatii intre 2 sau mai multe categorii daca voi n-ati incercat decat 1 ??????? :) :) :) :) :)

Si afirm ca n-ati incercat decat 1 categorie prin prisma observatiilor mele: varsta voastra pana in 25 ani, experienta de viata relativ putina, femei putine, credite multe (deci viata sociala oarecum diminuata)?

I compara bah pejte Opelul tau cu un A6 sau cu un BMW X3. Poti? Pai nu poti, ca n-ai avut decat Opel, si nu poti sti cum e un A6 sau un X3 decat daca-l ai. "Au contraire", eu pot face comparatie intre un Mondeo, un 1310, un A4, un A6 FIINDCA LE-AM AVUT/LE AM. La fel mecea, poate face comparatii.

WTF people, voi nu ganditi deloc?
  • 0

#387 Grinch

    antisocial

  • Administrators
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.354 Mesaje:
Inregistrat: 15-mai 02
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester XT 2007
  • Motorizare:2.500cc 230hp

Scris 27 octombrie 2011 - 03:05

Sa mute un moderator discutia despre teens pe freezone ca ne facem de ras daca citeste careva topicul de X1 :)

Acu' sa fiu si eu offtopic si putin rau .. astia care stramba nasul la 18-20 sunt ca vulpea la struguri :)
  • 0

Life must be taken one disaster at a time


#388 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 03:22

Eu nu stramb nasul ca nu ma intereseaza. Am aproape 10 ani de casnicie, si nu ma tenteaza derapaje. Majoritatea barbatilor normali au, probabil, aceeasi pozitie. Cand mai ai si copii, te intereseaza si linistea lor. Fara copii e mai simplu in caz ca esti tentat de derapaje.

Sunt foarte multumit cu ce am, ca deh, de aia m-am si casatorit :)

Oricum, sub o forma sau alta, poti avea oricand access la 18-20 ani. E mult mai facil decat cu ani in urma.
  • 0

#389 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 27 octombrie 2011 - 03:34

Daca esti multumit si nu derapezi (nu ca te-ar fi intrebat cineva sau ca ar pasa cuiva, nu despre asta se vorbea), de unde dreacu stii cum e o pustoaica de 18 ani (PARDON: care ACUM are 18 ani)?!?!?

Ia uite mah ce le stiti voi pe toate: casatorit de 10 ani, are 33 acuma, deci de la 23 de ani n-a mai derapat, dar a trecut prin toate! :) :) :)

Aaaaa cand aveai si tu 20 de ani ai rupt vreo 10 bucati de 18 ani fiecare....mda, experienta! La 20 de ani baleaila femei de 45?

Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 27 octombrie 2011 - 03:35

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#390 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 27 octombrie 2011 - 03:51

1.am inteles, te referi la farmacii. si eu intreb atunci : ce anume te deranjeaza ? ce nu-ti convine ?
2.aici e o adevarata discutie. de aia te-am intrebat de numele farmaciilor. farmaciile de lant impun target-uri farmacistilor.
ireal, dar adevarat.
3.nurofen-ul e de 3 ori mai scump decat ibuprofenul. sunt oameni care vor nurofen, sunt oameni care vor ibuprofen.
totdeauna cand mi se cere o recomandare enumar 2-3 medicamente, daca e cazul.

E o foarte mare diferenta cand esti servit de farmacistul propietar de farmacie fata de farmacistul angajat la lant, cu target.

P.S. Nu intotdeauna medicamentul mai scump aduce profit mai mare.
:)
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#391 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 03:54

Bah bleu... eu ti-am mai zis. Toti ruptii-n cur emit pretentii. Tu esti unul dintre ei :) Fara suparare, dar esti.

Da bah, eu AM TRAIT viata, O TRAIESC, si o VOI TRAI MEREU. Nu ca tine, hand handler. :)

Eu sunt om, am fost domn cu femeile/fetele cand a trebuit, acum sunt la casa mea.

De la 16 ani pana la 23 si ceva am inaintat prin multe. E drept, am avut si prieteni pe aproape, si bani, si de toate. Am fost si abonat postal, daca stii ce-i aia. Tu ce-ai fost/ce esti? Expert in manivela? :)

Eu ti-am mai zis, am experienta. Ceva ce tu n-o sa ai niciodata. O sa ai doar gura mare si proasta :))

Mereu au fost corect si domn cu toata lumea. Relu cand m-a ajutat cu o chestie nu i-am zis mersi din mers. Am insfacat niste peste si o sticla de whisky si am dat pachet prin curier. Tu esti genul de om care n-are nici bani, e si modest, crede ca stie multe dar nu stie nimic, emite pretentii, n-are experienta. Dar vrea sa para inteligent.

LOL

PS: Nu cumva ti-a zis tie Relu ca n-o sa ai niciodata nici macar un stergator de LC? Ba, da bine a mai nimerit-o :) :) :)

Aceasta postare a fost editata de egdf.power: 27 octombrie 2011 - 03:59

  • 0

#392 pejte

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.368 Mesaje:
Inregistrat: 11-februarie 08
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Opel
  • Model:Astra H
  • Motorizare:1.6 115CP

Scris 27 octombrie 2011 - 03:58

Casatorit de la 23 de ani, probabil erai impreuna cu actuala sotie cu vreun an inainte... Ok. Daca tu la varsta mea te culcai cu babaciuni e strict problema ta :)

Aceasta postare a fost editata de pejte: 27 octombrie 2011 - 03:59

  • 0

#393 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 04:06

1. Am zis mai sus. Faptul ca, in goana dupa profit (pe de o parte inteleasa) ISI BAT JOC de utilizatorul final, care in multe cazuri e si asa la pamant (psihic, fizic, financiar).

2. Pai o sa ma uit la denumiri prin oras. Cu ce te ajuta daca stii? Lanturile le stii si singur.

3. Aha. Zi si cifre exacte te rog.

Mai zi-mi o chestie, fara sa te ofensezi. Cand te intreaba cineva "dati-mi o cutie de nurofen", ii zici "doamna/domnule, avem si ibuprofen, care e aceeasi chestie, si e mai ieftina?"

"E o foarte mare diferenta cand esti servit de farmacistul propietar de farmacie fata de farmacistul angajat la lant, cu target." - Asa ar trebui sa fie, pana acum n-am intalnit cazuri in care proprietarul sa te serveasca. Tot timpul sunt fete la inaintare :)


"P.S. Nu intotdeauna medicamentul mai scump aduce profit mai mare." Evident ca nu, dar in cele mai multe cazuri DA!
  • 0

#394 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 04:10

LOL, bah pejte. Stii tu exact viata mea :) Stii tu ce-am facut eu LOL :)

Voi vorbiti din carti/auzite, eu din experienta. Nu vreti sa bagati la cap. De aia nici nu va intra mintile in cap.


Ia dati-mi voi si niste sfaturi de crestere a copiilor :) :) :)

Mai era un rupt in fund, mmmoool, tot ma lua peste picior ca lipsa banilor nu stiu ce nu faceam eu. Un penibil si jumatate. In 30 de minute i-am dat poza cu 10k euro cash din casa si i-a tacut gura. Permanent, se pare :)
  • 0

#395 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 27 octombrie 2011 - 04:13

1.De ce numai farmacistii isi bat joc de oameni, in cazul acesta ?? Nu e la fel in toate domeniile din comert ?
Ce adaos il consideri normal ??
2.Poi e important de stiut daca sunt lanturi au ba.
3.Ibuprofenul de 200mg e otc si costa vreo 4 ron, ala de 400 e aproape 3 roni si ala de 600 e parca 5 ron. (4,85)
La nurofen avem mai multe posibilitati
-ala de 200mg, depinde si de modul de ambalare (12-24-48 tablete) variaza in jurul a 1 ron tableta.
-ala de 400, adica nurofenul forte, e parca 17 roni 12 tablete
-corespondent de 600 nu exista

Daca cineva imi cere nurofen, evident ca ii dau nurofen.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#396 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 27 octombrie 2011 - 04:13

Sa mute un moderator discutia despre teens pe freezone ca ne facem de ras daca citeste careva topicul de X1 :)

Corect !
Chiar daca se "pupa" cu kakatu asta de masina .... :)

Am pus-o, poate-mi iau ban ... :)

Acu' sa fiu si eu offtopic si putin rau .. astia care stramba nasul la 18-20 sunt ca vulpea la struguri :)

Ii ziceam lu pejte azi:
Bah, stii care-i explicatia faptului ca hodorogii alearga dupa pustoaice ?
Zice: NU
Bah, e cea mai clara dovada ca s-au hodorogit !
:) :) :)

Clar, imi dai tu, sau imi dau singur ban ??
:)
  • 0

#397 pejte

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.368 Mesaje:
Inregistrat: 11-februarie 08
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Opel
  • Model:Astra H
  • Motorizare:1.6 115CP

Scris 27 octombrie 2011 - 04:15

In 30 de minute i-am dat poza cu 10k euro cash din casa si i-a tacut gura.

Moaaa, parca esti din clipu asta



Stii unde am mai vazut poze cu d'astia care se pozeaza cu banii care i-au luat cand au vandut terenu lu bunica de la tara? Aici nene!
  • 0

#398 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 27 octombrie 2011 - 04:18

1. Majoritatea farmacistilor isi bat joc de oameni. Afara-i vopsit gardul, inauntru...

2. Si lanturi, si nu

3. Multumesc pentru cifre. Deci suficient de ieftin.

200: 4 vs 12 lei
400: 3 vs 17 lei
QED

Zi-mi si asta, te rog. Esti un mare domn daca raspunzi sincer 100%: "Mai zi-mi o chestie, fara sa te ofensezi. Cand te intreaba cineva "dati-mi o cutie de nurofen", ii zici "doamna/domnule, avem si ibuprofen, care e aceeasi chestie, si e mai ieftina?""
  • 0

#399 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 27 octombrie 2011 - 04:19

Mai era un rupt in fund, mmmoool, tot ma lua peste picior ca lipsa banilor nu stiu ce nu faceam eu. Un penibil si jumatate. In 30 de minute i-am dat poza cu 10k euro cash din casa si i-a tacut gura. Permanent, se pare :)

Da de ce a durat 30 de minute ?
:)
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#400 pejte

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.368 Mesaje:
Inregistrat: 11-februarie 08
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Opel
  • Model:Astra H
  • Motorizare:1.6 115CP

Scris 27 octombrie 2011 - 04:20

Tu cand te-ai dus sa-ti ie A6-le(sau mondeo) ti-au zis aia de la dealer, dar stiti, avem si un A4 (focus), care e mai ieftin... Are tot 4 roti, un volan, scaune...

Aceasta postare a fost editata de pejte: 27 octombrie 2011 - 04:21

  • 0




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi