Salt la continut


Fotografie
* * - - - 3 Voturi

Volkswagen Golf 6 R DSG 5 usi 270 CP


  • Please log in to reply
861 replies to this topic

#126 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 12:17

Dacă ți-ai mai tras-o cu femei însărcinate și asta îți place, de ce nu? Orice te bucură ;)


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#127 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 10 ianuarie 2013 - 12:32

n-ai cu cine bah cata, n-ai cu cine... :lol:
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#128 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 10 ianuarie 2013 - 12:33

mie nu mi se pare masina de figuri, ci chiar o optiune cat se poate de serioasa.

 

insa ultimul post al lui Mihnea este deosebit de plastic si contine mult adevar. pana la urma chiar si Cata a recunoscut ca masina asta era un vechi vis umed al lui.....sunt convins insa ca va fi ultima 'aroganta' a lui Cata la capitolul masini :D


Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 10 ianuarie 2013 - 12:34

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#129 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 10 ianuarie 2013 - 01:04

aha,bleu,deci nu esti prost,....ma bucur ca te duce mintea...........cit priveste c6t9,aroganta sau cutezanta eu zic ca se putea numi sa mearga inainte,mersul inapoi se cheama regres......dar ma rog,citeodata ne place sa ne mintim frumos,ca sa putem trai,altfel intram in panica........


  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#130 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 10 ianuarie 2013 - 01:08

trecerea de la un SUV compact relativ banal [cu toate ca era foarte bine motorizat] si doar cu pretentii premium la un hot-hatch eminamente sportiv si cu 270CP pe 4 roti ti se pare regres?

 

daca asta e regres, atunci si eu vreau sa regresez la greu  :lol:


  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#131 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 01:12

Mihnea se gândește el la ceva, dar uită că am avut mașina ceva ani și am putut lua o decizie cât de cât educată. În mod sigur erau alternative de toate felurile, în toate direcțiile.

 

Important e că ne place mașina.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#132 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 10 ianuarie 2013 - 01:15

Ba, nu-i deschideti un topic lui mihnea unde sa-si poata da cu parerea despre masina lui cata, minorele insarcinate si robustetea, clasa si sex-appeal-ul vechiturilor de 30 de ani ??


  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#133 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 10 ianuarie 2013 - 01:32

bah, :D ma puteti numi retrograd,sincer nu ma supar...in definitiv,sunt banii lui,plasticul,sau pardon fierul lui....


  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#134 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 02:19

Vezi tu că pe aici s-au adunat câțiva nebuni. Relu când a putut și-a luat WRX. Frank a avut R26 și oricum are un seria 3 ce vrea să devină 330i (chiar demarează treaba?), Lexus, Maxy, Alex 1&2, ceva subariști al căror număr este în creștere (:D) etc.

 

E într-un fel trist, dar posibil ca asta să fie una dintre puținele plăceri care au mai rămas. Nici unul dintre cei enumerați nu se duce la liniuțe seara pe Dorobanți și în principiu nici nu cred că dau în mașini fără să gândească.

 

Și între noi fie vorba pe Dorobanți te prezinți cu Aston și alte asemenea.

 

Știu și eu că iarna va fi NO GO. Buba mare era că dacă ningea tare, oricum degeaba puteam eu să ies din parcare ușor și să merg bine, dacă în fața mea erau blocați alții și zăceau acolo. Plus că la destinație parcarea era inexistentă, ba te mai și băteai cu unii care au dat zăpada și au venit după nu știu câte ore că acolo e locul deszăpezit de ei. Și într-un final ți se cam tăia să scoți mașina. Aici nu e chiar așa de civilizată treaba. Am mers când am avut treabă și am parcat peste tot fără să fiu obligat să mă gândesc de 10 ori. Din experiența fostului Golf (care evident era mai înalt și cu care am făcut 2 ierni) știu cam la ce să mă aștept. Dacă se poate, se poate, dacă nu, asta e situația. Poate vine încălzirea globală și nu mai ninge. În Australia sunt 55°C. LA UMBRĂ clar.

 

De acum doi ani am spus că am intenția să sparg cumva X3-ul în două direcții. M-am uitat și la diverse alternative, nimic cu adevărat interesant, care să ne placă, să nu coste mult și să fie cât de cât la nivelul BMW-ului. Așa prost cum consideră lumea X-drive-ul, uite că nu m-a lăsat nicăieri până acum și pe șosea s-a comportat foarte bine din toate punctele de vedere.

 

Nu are nimeni nimic cu tine, dacă așa crezi, asta e problema ta. Suntem aici să aruncăm idei, unele mai bune, altele mai puțin. În principiu am fost de acord cu ce ai spus, mai puțin azi. Sau dacă așa o fi, suntem un forum de găozari și ne chinuim să ne întâlnim la o liniuță o dată la 5 ani. Îți dai seama ce pasiune zace în noi.

 

Nu vă faceți griji cu topicul, când îi vine timpul, pleacă cum trebuie, de la zero. Nu l-aș fi deschis prematur, dar unii știau și era doar o chestie de timp până să mă întrebe public. Că nici ca bulă n-am luat, am mai discutat pe ici pe colo. Nu a fost nici prima alegere, nici nu m-am aruncat aiurea.



Și apropo de plăcere, eu personal am prins 2 radare ascunse pe drumuri virajate, singurul noroc a fost că aveam viteză prea mare și n-au apucat ăia să reacționeze. Posibil să dispară și această opțiune cât de curând. Dar n-am luat să o omor, dimpotrivă. Drept dovadă nu m-am dus nici să-i dau 250, nici să văd ce demaraj are. Cred că n-am trecut de 80, deși zici că stai. Inițial am crezut că se simte viteza foarte tare, ulterior mi-am dat seama că viteza era foarte mare și de asta aveam impresia că merg cu viteză, chiar mergeam când am testat-o cu fostul proprietar, dar cum conducea el, eu eram atent la motor, cutie, zgomote, becuri și alte alea.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#135 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 10 ianuarie 2013 - 02:29

Eu m-am pronuntat ca e masina de liniutze,privind prin ochii unui om ce are anii pe care ii avem, fiecare.Daca la voi,e trist,da,sunt niste frustrari care necesita refulare,pot intelege.Eu judec omul prin modul meu de a vedea lucrurile,e posibil la mine sa fie psihicul ceva mai echilibrat,spun e posibil.Speram ca la toata lumea, polutiile nocturne dispar odata cu virsta,cum scrie in carte.Dar se vede ca unii,din pacate din lipsa de satisfactii in alte domenii,gasesc refulare in pedala de acceleratie.Asta e,este firesc sa nu fim la fel,ar fi banal.


  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#136 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 10 ianuarie 2013 - 02:33

Cata, daca mi-as fi luat asa ceva, sa fiu al dracu de nu dormeam in ea 3 zile!!!

mai mai ca imi vine sa dorm la noapte in a ta  :lol:

 

 

Speram ca la toata lumea, polutiile nocturne dispar odata cu virsta,cum scrie in carte.Dar se vede ca unii,din pacate din lipsa de satisfactii in alte domenii,gasesc refulare in pedala de acceleratie.Asta e,este firesc sa nu fim la fel,ar fi banal.

 

Pai si la Relu ce o fi fost cand a luat WRX-ul la varsta de pensionare?!?  :lol:  :lol:  :lol:


Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 10 ianuarie 2013 - 02:33

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#137 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 02:35

Dacă știam te angajam la BMW. E mai confortabilă la somn. Spun din experiență.

 

Dar e OK și așa. Să iei o pătură, că e cam frig, chiar dacă e pe benzină.

 

Așa sunt eu, n-am fost niciodată genul care să-și ia mașină și să stea numai lângă ea cu cârpa de praf.

 

Mihnea văd că e în faza erecțiilor, de vină fiind imaginile cu minore de mai sus. Să-l înțelegem.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#138 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 10 ianuarie 2013 - 02:57

sa inteleg ca ai dat x3-ul si ramai doar cu r20-ul ?


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#139 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:02

Nu. O să-l mai țin o vreme.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#140 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:19

asa da, dar personal prefer varianta mea x3 nou cu golf r vechi  :lol:  :lol:  :lol:


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#141 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:23

in erectii o sa fiu eu cand vei pune poze cu masina  :lol:  :lol:  :lol:

 

Mecea, eu cred ca ai prefera varianta X3 vechi cu motor de motor si care NU SE STRICA saptamanal, si un R20 din 2011  :lol:


Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 10 ianuarie 2013 - 03:24

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#142 alex230ro

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 3.936 Mesaje:
Inregistrat: 07-ianuarie 04
  • Location:Bucuresti
  • Marca:BMW
  • Model:325ti aka caaazaaan
  • Motorizare:2.5

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:26

@Mihnea ghena e misto,acum fiecare cu gustul lui,si eu am mania asta cu masinile vechi si chiar caut de ceva timp sa gasesc un urs ,bine visul meu ar fi ori un 635i-rechin sau un 850/840CSI dar astea sar de buget ajunsesem la un moment dat sa dau compactul la schimb pe E30 325i cabrio dar a venit taxa si aia a fost,Pe de alta parte tre sa recunosc Golf GTI 5 mi-a dat batai mari de cap cand a fost sa cumpar cazanul.


  • 0
"PUTEREA BATE CUPLUL PT CA TOT TIMPUL VEI GASI O TREAPTA INFERIOARA UNDE SA O PUI"

#143 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:26

nu stiu sincer, pe hartie suna bine r20 dar in practica cilindreea de la r32 ... 

 

x3-ul din punctul meu de vedere nu are nevoie de motor de motor, are nevoie de un motor decent la sosea care sa consume putin, ca in definitiv e masina cu care se fac km multi, si in rest sa ai o masina de fun daca te pasioneaza asa ceva. 


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#144 kng

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.818 Mesaje:
Inregistrat: 25-aprilie 12
  • Location:on the road
  • Marca:Skoda
  • Model:Octavia 2
  • Motorizare:1.9 TDI

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:36

Să o stăpânești sănătos Cătă și să te bucuri de ea. 

 

Lipsesc și eu câteva zile că am treabă și când intru ce văd? 6 pagini noi pe topic deja și tu ai Golf :)))

 

Ce mai urmează săptămâna viitoare? Mecea își ia yeti? :D

 

P.S. poze :)


  • 0

#145 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:36



ia da'ci tati... de pe la 1:43... :D
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#146 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:52

Vezi tu că pe aici s-au adunat câțiva nebuni. Relu când a putut și-a luat WRX. Frank a avut R26 și oricum are un seria 3 ce vrea să devină 330i (chiar demarează treaba?)

 

O sa demareze cind o sa am timp si bani.... intre timp masina merge foarte repede si bine, doar ca dimineata la rece a inceput sa se auda un pic de zgomot de la problema tipica de valve lifters (tacheti). Damn it, nu s-a auzit cind era in garantie....


  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#147 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 03:55

Nu e bine să te ocupi de ea din timp? Sau poți merge așa cât vrei? Ce presupune reparația?

 

PS. Nu vă speriați, nu dispare nici un post din acest topic.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#148 Frank SF

    membru de nadejde

  • Moderators
  • 5.657 Mesaje:
Inregistrat: 05-ianuarie 04
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:Tiguan BiTDI
  • Model:Focus 1.5 Ecoboost
  • Motorizare:Logan 1310

Scris 10 ianuarie 2013 - 04:03

cata, ceea ce nu mi-e mie clar este ce obtii mult mai mult in plus cu un R20 fata de X3-ul rocket pe care il aveai tu?

 

sigur, e mai joasa, centru de greutate mai jos, tine mai bine soseaua pe un drum virajat, dar nici X3-ul tau cu pack M nu statea deloc rau, dadea clasa la multe berline.... iar la aspect dinamic, X3 sd e bomba, ce iti aduce in plus R20? Sau pur-si-simplu ai vrut o masina "de rezerva" pentru cind iti fura oglinzile la X3? :)

 

Serios vorbind, cind vei vrea sa dai X3-ul, let me know....



Nu e bine să te ocupi de ea din timp? Sau poți merge așa cât vrei? Ce presupune reparația?

 

PS. Nu vă speriați, nu dispare nici un post din acest topic.

 

o sa studiez putin problema si o sa detaliez pe topicul dedicat.



cit despre R20, e o optiune mai polivalenta si mai matura decit un hot hatch gen Megane 3 RS.... Are suspensia adaptiva?


  • 0
www.boldfrank.ro
"Dream as if you'll live forever. Live as if you'll die today" - James Dean
"Les voitures, c'est comme les femmes, il y a celles pour lesquelles on a un coup de foudre et celles avec lesquelles on a envie de vivre."

#149 cata69

    the nobody

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 18.794 Mesaje:
Inregistrat: 08-mai 02
  • Location:RO-B
  • Marca:BMW
  • Model:X3
  • Motorizare:3.0sd

Scris 10 ianuarie 2013 - 04:10

Nu știu dacă ai prins discuția, pur și simplu așa mi-a venit după ultima problemă la oglinzi. Am mai avut un episod din ăsta, dar după două luni în care n-am găsit ce să cumpăr (căutam în mod deosebit un EVO X), m-am calmat.

 

Eu nu iau mașinile să mă duc la liniuțe, așa că nu a fost un factor determinant. Iar R20-ul a fost o ocazie mai mult, decât un scop în sine. S-a nimerit să se potrivească cu evenimentul :)

 

Dar până la el am mai aruncat un ochi la diverse opțiuni și la ce voi face cu mașina. Va fi joasă, merg pe unde pot, unde nu pot, nu mai merg. Așa am procedat și cu SUV-urile. Nu le-am băgat aiurea nicăieri. Am crezut eu că se poate fără să omor mașina, am mers. Nu sunt genul care să zic că am 4x4, SUV, rup tot. Dimpotrivă.

 

Nu pot spune că aveam multe alternative decente. De nici un fel. Iar, oricât de hulit este X3-ul, pachetul în sine este foarte bine făcut din toate punctele de vedere. Doar că pentru România experiența ca posesor a fost cel puțin neplăcută.

 

Am început să-l înțeleg pe adytzu cu bordurile. Trebuia cameră și pe față, să văd mai bine. Dar bordurile la nemți aveau 5cm.


  • 0

tu nebuno tu, zapacito, te sparg, te-ndoi ... m-am sucit ... si tot sugi si tot bagi si tot sugi ... daca nu e tare, cred ca o frec degeaba ... de meserie sunt frumoasa. si sunt modesta, dar vreau sa se stie .. înaltă, blondă și cu sânii mari ... sunt cu mașina la spălătorie.
Posted Image
despre fotografie

Users ignored today: mecea

#150 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 10 ianuarie 2013 - 04:43

cit despre R20, e o optiune mai polivalenta si mai matura decit un hot hatch gen Megane 3 RS.... Are suspensia adaptiva?

 

ce intelegi prin polivalenta? eu traiam cu impresia, din ce am mai citit pe vwforum, ca R20 nu ar fi chiar o masina ideala pt treburile de zi cu zi....


  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war




0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi