Salt la continut


Fotografie
- - - - -

My Accord 2012


  • Please log in to reply
302 replies to this topic

#226 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 26 august 2013 - 09:37

Păi zici că ești plimbat, eu mă refeream strict la cei care trăiesc în Germania :)

 

Una e sa te "referi", si alta sa te gandesti.

 

N-o mai da de garduri, invata sa te exprimi corect in scris !


  • 0

#227 kng

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.818 Mesaje:
Inregistrat: 25-aprilie 12
  • Location:on the road
  • Marca:Skoda
  • Model:Octavia 2
  • Motorizare:1.9 TDI

Scris 26 august 2013 - 09:44

Una e sa te "referi", si alta sa te gandesti.

 

N-o mai da de garduri, invata sa te exprimi corect in scris !

 

Iar tu analizează contextul: se vorbea de nemți.


  • 0

#228 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 26 august 2013 - 09:47

"nemti" nu mai exista de mult... :lol:


  • 1

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#229 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 26 august 2013 - 09:48

Nu, se vorbea de skoda ! :lol: :lol: :lol:

 

Papagal se sera ce esti .... :D



Iar tu analizează contextul: se vorbea de nemți.


  • 0

#230 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 26 august 2013 - 09:51

Una e sa te "referi", si alta sa te gandesti.

 

N-o mai da de garduri, invata sa te exprimi corect in scris !

 

Tu gandesti sau te gandesti... referindu-te si nu numai? :)


  • 0

#231 Relu

    kroko

  • Moderators
  • 29.133 Mesaje:
Inregistrat: 17-septembrie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:For-ash ...
  • Model:MUV-FUV
  • Motorizare:Serioasa

Scris 26 august 2013 - 10:01

Ce te bagi ca musca-n kuru calului ?

 

TE gandesti LA NEMTI !


  • 0

#232 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 26 august 2013 - 10:28

Aha...deci exista si-un la...

Io la altceva...

 

Kurul se scrie cu ,,c''. Doar de-i al tau, fiind special, cred ca se poate admite si scrierea cu ,,k''. :)


  • 0

#233 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 26 august 2013 - 11:20

in ordine, 508 nu e masina, pejo nu e masina, sunt carute motorizate, PUNCT.

tu ai scos consu cu honda cat scoteam eu cu x3 mergand cu 80 in localitate si 115 afara, care x3 are cateva sute de kile in plus, o tractiune integrala, si mai ales o aerodinamica de caramida .... felicitari

am mers cu toate japonezele, si au scaunele la fel de inconfortabile ca si vw/audi, nimic in plus nimic in minus, zembeu le da cu bolte, nu de merc ca nu m-am compromis niciodata sa mertg cu asa ceva, ca idee la tractor ca d merg de la buc la cluj, ajuns la destinatie abia ma dau jos din masina, nu simt anchilozarea, dar exista grav, la mazda trebuia sa opresc sa ma mai misc, la zembeu ma dadeam jos fresh, din er nu mai zicnca ala e pur si simplu inconfortabil, la inceput pana m-am mai obisnuit cu el imi a,ortrau zone de care nu credeam ca pot amorti

in ordine, 508 nu e masina, pejo nu e masina, sunt carute motorizate, PUNCT.

tu ai scos consu cu honda cat scoteam eu cu x3 mergand cu 80 in localitate si 115 afara, care x3 are cateva sute de kile in plus, o tractiune integrala, si mai ales o aerodinamica de caramida .... felicitari

am mers cu toate japonezele, si au scaunele la fel de inconfortabile ca si vw/audi, nimic in plus nimic in minus, zembeu le da cu bolte, nu de merc ca nu m-am compromis niciodata sa mertg cu asa ceva, ca idee la tractor ca d merg de la buc la cluj, ajuns la destinatie abia ma dau jos din masina, nu simt anchilozarea, dar exista grav, la mazda trebuia sa opresc sa ma mai misc, la zembeu ma dadeam jos fresh, din er nu mai zicnca ala e pur si simplu inconfortabil, la inceput pana m-am mai obisnuit cu el imi a,ortrau zone de care nu credeam ca pot amorti


Ai condus pana acum 508 sau ești din categoria celor care spun bancuri cu Chuck Norris fără sa știe dacă e cântăreț sau actor?
Stiai ca BMW folosește motoare diesel de la Peugeot? Mergi cu una si apoi vorbește...
Eu cred ca ai mers cu toate japonezele in NFS...sincer... Ca ești pe dinafara.

Si daca n-ai nevoie niciodata ?:)Uite, eu n-am nevoie niciodata. :lol:

Ce viteji va aratati toți dupa război...sa-l vad eu pe ăla care folosește puterea mașinii sale in weekend pe un drum București Valea Prahovei când la fiecare un km e radar...Vai de popoul vostru...cred ca vorbiti așa de conversatie dar cred ca nici voi nu credeți ce spuneti....

hopelu vectra c a fost o masina excelenta si cat se poate de corecta. asta din ce am avut eu tractoru e ok, minus scaunele, meteca confort, cel putin pana acuma, sunt chiar incantat de el. in rest masini care sa-mi placa a8 seria 7 cam orice generatie, cinciar e34 cea mai bestiala masina cu care am mers, 535i pentru cine a mirosit vreodata asa ceva.esti pe buda ? ca asa se explica ...

Nu știu de ce nu mă mira mărcile tale preferate...puteam sa ghicesc ca ești in categoria aia... :))))))))))))

matrix conducand accordu. 

Eu cred ca așa faceți voi orbitii de german cars când vedeți o japoneza...:)))) si in plus va smulgeti parul din cap ca nu aveti una...dar na vw da bine in sat...ce sa priceapa Gheorghe dacă te vede cu o Mazda... :))))

Eu nu fac parte din marea majoritate...ca sa nu zic turma care își cumpara mașina doar ca sa fie "discutat" in sat la el...îmi iau o mașina care îmi place si care sa mă reprezinte. Voi sunteți ca pustii care se apuca de fumat doar ca sa nu rada colegii de ei si nu pentru ca le place....

Aceasta postare a fost editata de matrix100008: 26 august 2013 - 11:03

  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...


#234 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 27 august 2013 - 05:20

nea matrix, glumim glumim, dar deja ai inceput sa sari pe panta aialanta.

stim cu totii ca esti un kamikaze, da mai redu turatia aia, mai taie din ea.

 

P.S. am avut o mazda.

culmea, pana si mecea.

P.S.2 pana si realu are un golf. sa te vaz.

:lol:


  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#235 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 27 august 2013 - 07:51

Matrix, promiti un material didactic de calitate.

La frecventa prezentarii mai trebuie sa lucram...:)


  • 0

#236 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 27 august 2013 - 08:07

Cu oameni ca Mol care imi provoaca greturi nu am cum sa fiu...noroc ca am ca medicament dream car-ul meu...sunt curios ce perle mai scoate multinationalul... :)
Din pacate si pe acest forum lumea nu are sau nu vrea sa aiba o gandire obiectiva...daca unul prefera scaune de vw nu inseamna ca restul sunt praf. Sau daca unii au auzit ca da bine sa fii intr-o tabara gen nemti sau japonezi dar fara sa aiba habar cu ce se mananca nu inseamna ca restul de branduri sunt praf.
Credeam ca subiectivism in exces exista doar pe forumurile dedicate dar se pare ca nici aici nu se intampla altfel...
Daca am sarit calul fata de cineva imi cer iertare...mai putin fata de mol care pute de la distanta...
  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...


#237 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 27 august 2013 - 08:36

stim cu totii ca esti un kamikaze, da mai redu turatia aia, mai taie din ea.

 

ce sa mai taie mah din ea, ca deabia trece de 2000 de ture, tu nu vezi ce consumuri are???
imediat o sa-l laude si Gerhard Plattner... :D

 

lasand gluma la o parte, in ultima vreme chiar se sare calul cu glume proaste si jigniri... ar trebui mai multa atentie atat din partea voastra cat si din partea moderatorilor.

o gluma fina si buna cred ca o gusta oricine ( de pe forum ) dar deja cand o dati in balarii...


  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#238 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 27 august 2013 - 08:53

ce sa mai taie mah din ea, ca deabia trece de 2000 de ture, tu nu vezi ce consumuri are???
imediat o sa-l laude si Gerhard Plattner... :D

lasand gluma la o parte, in ultima vreme chiar se sare calul cu glume proaste si jigniri... ar trebui mai multa atentie atat din partea voastra cat si din partea moderatorilor.
o gluma fina si buna cred ca o gusta oricine ( de pe forum ) dar deja cand o dati in balarii...

Subscriu...deja mai toate postarile depasesc bariera de forum auto...si incercati si voi sa veniti cu argumente nu doar opinii personale...

Propun...pentru doritori, sa se deschida un topic de balacareala generala si acolo fiecare sa-si spuna ofurile si frustrarile iar celelalte topicuri sa continue in linii auto argumentate...sa nu devenim si noi un nou cancan tv

Aceasta postare a fost editata de matrix100008: 27 august 2013 - 08:54

  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...


#239 kng

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.818 Mesaje:
Inregistrat: 25-aprilie 12
  • Location:on the road
  • Marca:Skoda
  • Model:Octavia 2
  • Motorizare:1.9 TDI

Scris 27 august 2013 - 08:57

Honda, dream car?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:


  • -1

#240 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 27 august 2013 - 08:59

Ai condus pana acum 508 sau ești din categoria celor care spun bancuri cu Chuck Norris fără sa știe dacă e cântăreț sau actor?

m-ai prins, nu am mers cu 508, dar am mers cu 407, 308 si C4, si ramane valabil ce am zis 

Stiai ca BMW folosește motoare diesel de la Peugeot? Mergi cu una si apoi vorbește...

bmw foloseste motorul de 1.6 de la psa pe mini, iar ala nu e motor, e petarda, motorul ala mai e folosit si de ford si de mazda, pe mazda 3, cu care am mers, O MEGA PETARDA, insa tine de gusturi, dar eu in general dau cu bolte pe frantuzesti

Eu cred ca ai mers cu toate japonezele in NFS...sincer... Ca ești pe dinafara.

in mod paradoxal am avut o mazda 6, si maica-mea o mazda 2 ... am cochetat cu un landcruiser pana l-am condus, am mers cu yaris, corolla, generatia trecuta de avensis, sper cat de curand si asta nou ca si-a luat un prieten, dar nu m-au impresionat, toyota dintre japoneze e de la distanta singura optiune interesanta, pentru mine



Ce viteji va aratati toți dupa război...sa-l vad eu pe ăla care folosește puterea mașinii sale in weekend pe un drum București Valea Prahovei când la fiecare un km e radar... Vai de popoul vostru...cred ca vorbiti așa de conversatie dar cred ca nici voi nu credeți ce spuneti....
ai incercat sa meri cu undita pe masina recent ?
Nu știu de ce nu mă mira mărcile tale preferate...puteam sa ghicesc ca ești in categoria aia... :))))))))))))

venind de la unu cu masina alba nu ma atac deloc 

Eu cred ca așa faceți voi orbitii de german cars când vedeți o japoneza... :)))) si in plus va smulgeti parul din cap ca nu aveti una...dar na vw da bine in sat...ce sa priceapa Gheorghe dacă te vede cu o Mazda... :))))

sa ma pish pe mazda, in mod deosebit pe biroul local si pe dealeri, vorbesc din experienta 


Eu nu fac parte din marea majoritate...ca sa nu zic turma care își cumpara mașina doar ca sa fie "discutat" in sat la el...îmi iau o mașina care îmi place si care sa mă reprezinte. Voi sunteți ca pustii care se apuca de fumat doar ca sa nu rada colegii de ei si nu pentru ca le place....

io zic ca tie-ti lipseste grav umoru, tu e clar ce zici 

 

 

Cu oameni ca Mol care imi provoaca greturi nu am cum sa fiu...noroc ca am ca medicament dream car-ul meu...sunt curios ce perle mai scoate multinationalul... :)
Din pacate si pe acest forum lumea nu are sau nu vrea sa aiba o gandire obiectiva...daca unul prefera scaune de vw nu inseamna ca restul sunt praf. Sau daca unii au auzit ca da bine sa fii intr-o tabara gen nemti sau japonezi dar fara sa aiba habar cu ce se mananca nu inseamna ca restul de branduri sunt praf.
Credeam ca subiectivism in exces exista doar pe forumurile dedicate dar se pare ca nici aici nu se intampla altfel...
Daca am sarit calul fata de cineva imi cer iertare...mai putin fata de mol care pute de la distanta...

in mod evident nu ai inteles nimic dar este explicabil, hai la o intalnire cu jucaria sa o vedem si noi si garantat daca nu ne paruim te paruim  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

 

ps:fii mai relaxat, daca nu te-ai prins pna acuma discutam discutii gogule



Honda, dream car?  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:  :lol:

papagal de sera ce esti, S2000 iti zpune ceva ? da nsx-t ????


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#241 kng

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.818 Mesaje:
Inregistrat: 25-aprilie 12
  • Location:on the road
  • Marca:Skoda
  • Model:Octavia 2
  • Motorizare:1.9 TDI

Scris 27 august 2013 - 09:07


Ce viteji va aratati toți dupa război...sa-l vad eu pe ăla care folosește puterea mașinii sale in weekend pe un drum București Valea Prahovei când la fiecare un km e radar... Vai de popoul vostru...cred ca vorbiti așa de conversatie dar cred ca nici voi nu credeți ce spuneti....
 

 

Păi atunci de ce nu ți-ai luat un motor mai mic sau un Logan, că și așa nu ai unde să o calci de radare? Iar pe porțiunea de la Posada până la Bușteni (exceptând centura Sinăii) poți să o calci, să te joci, căci nici urmă de radare. Fun-ul nu e să o calci în linie dreaptă unde rămâi instant fără permis, dar pe curbele alea e o plăcere să te joci  :wub:

 

Și dacă știi la ce oră să pleci de acasă, găsești traficul destul de acceptabil încât să ai suficient loc de joacă, să folosești puterea mașinii. 



 

papagal de sera ce esti, S2000 iti zpune ceva ? da nsx-t ????

 

Bine mă rectific, Accord? Dacă era vreun Porsche, Veyron, Ferrari ceva, mai ziceam, dream car. Între timp, văd că și tu mergi subturat, că îți tot scade consumul :P


  • 0

#242 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 27 august 2013 - 09:13

niste boi, niste papagali, niste animale, ce mai tura vura, mi-au zis sa nu-i dau mai tare de 120, apai eu m-am dus totusi de plictiseala pana la 130 da mai sus mi-a fost tarsa, poate ca idiotii astia de la montblanc o stii ei ceva la cum incepea sa suiere 

 

plus ca frana automata de serviciu, cum luam o curba mai tare, cum incepea sa suiere ceva legat de ala micu si daca nu mi-a ajuns prima tura de voma pe pielea perforata 


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#243 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 27 august 2013 - 09:24

Vai de capul tau...de ce oare prin dream car voi intelegeti doar super sportive? La fel faceti si cu sotiile/prietenele voastre...ele sunt loganuri si dream girl inseamna doar gen eva longoria? Imi pare tare rau de voi...ala care ma ameninta cu paruiala...mai baiatule te dai cocos ca sunteti mai multi ? Patetic... Tu asa iti rezolvi problemele cu cafteala? :)))) vai de tine

Apropo...Accordul e un dream car adevarat... :)
Usor cu unghiile ca va zgariati meclele de cocosei de tara :)

Asa cum un manelist niciodata nu va intelege de ce ii critica unii la fel si o parte din voi nu veti pricepe niciodata anumite lucruri de finete... :)
  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...


#244 mol

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 6.444 Mesaje:
Inregistrat: 17-august 05
  • Location:est...
  • Marca:M3 Power by...
  • Model:Gillette
  • Motorizare:1,5 v

Scris 27 august 2013 - 09:25

Matrix, de ce vrei sa incep in a-mi face o parere despre posesorii de Accord, fara a generaliza, totusi...? :)


  • 0

#245 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 27 august 2013 - 09:27

mda, din pacate e oficial, esti complet lipsit de orice urma de umor 

 

imi cer scuze, nu am vrut sa se inteleaga ca te amenint cumva, eram pur si simplu mistocar, daca ne-ai cunoaste poate ca ai intelege, doar poate insa, oricum nu asta a fost intentia 

 

eu ma retrag de aicea si iti doresc toate cele bune cu accordul, despre care de altfel raman la parerea initiala > o bijuterie de masina 

 

multa bafta


  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#246 andrei041

    ing - 2/E

  • Moderators
  • 19.058 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Constanta
  • Marca:Subaru
  • Model:Forester
  • Motorizare:2.5XT

Scris 27 august 2013 - 09:27

@matrix: daca n'ai urmarit forumul in ultimul timp, nu lua totusi tot ce se zice p'aici mot'a'mot. Nu se paruie nimeni, dar nici nu ne tinem in puf, poate doar in palme (sau pumni, cum era?) :P


  • 0
Omue inainte de toate ;)
Noi, lenesii, cand murim, mergem in Rai sau vine cineva dupa noi?

#247 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 27 august 2013 - 09:27

By the way...faceti si voi o numaratoare...sunt curios cu cati ma lupt o data. :)

  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...


#248 kng

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 1.818 Mesaje:
Inregistrat: 25-aprilie 12
  • Location:on the road
  • Marca:Skoda
  • Model:Octavia 2
  • Motorizare:1.9 TDI

Scris 27 august 2013 - 09:28

Lasă Meceo că schimbi fumigena iar, ăla mic să fie sănătos :)

 

Matrix, uite, pentru tine, dream car de familist poate să fie și un Porsche Panamera. În rest ești limitat și destul de frustrat, tu nu ai văzut că Mecea glumea și era chiar prietenos, dar tu continui cu prostia.

 

A îți cumpăra o mașină banală și a spune ca e dream car.... parcă ai fi un negru într-o țară din Africa.


  • 0

#249 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 27 august 2013 - 09:31


da nsx-t ????

 

nsx-t sau nsx-r?
ca eu as prefera r-ul :)


  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#250 matrix100008

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 156 Mesaje:
Inregistrat: 09-octombrie 06
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Honda
  • Model:Accord
  • Motorizare:2.0 156 CP

Scris 27 august 2013 - 09:31

mda, din pacate e oficial, esti complet lipsit de orice urma de umor

imi cer scuze, nu am vrut sa se inteleaga ca te amenint cumva, eram pur si simplu mistocar, daca ne-ai cunoaste poate ca ai intelege, doar poate insa, oricum nu asta a fost intentia

eu ma retrag de aicea si iti doresc toate cele bune cu accordul, despre care de altfel raman la parerea initiala > o bijuterie de masina

multa bafta


Cred ca ma voi retrage si eu...e pacat sa va incurc daca nu pot interactiona cu umorul vostru.
E pacat ca Mol sa isi schimbe parerea despre posesorii de Accord...
...cred ca e cel mai bine
  • 0

The power of dreams...now I know what Soichiro meant...





0 useri citesc subiectul

0 membri, 0 vizitatori, 0 utilizatori anonimi