Salt la continut


Fotografie
* * * * * 2 Voturi

inca un behemwe


  • Topic inchis Acest topic e inchis
1188 replies to this topic

#26 Diesel

    Membru

  • Members
  • PipPipPip
  • 396 Mesaje:
Inregistrat: 16-mai 02
  • Location:Cluj-Napoca

Scris 25 octombrie 2011 - 06:28

In primul rand misto masina...cele mai multe noi X3-uri le-am vazut in Italia anul asta, deci sa nu mai aud ca noul X3 e masina urata, cica italienii au gusturi in design auto.

Treaba cu intervalul de schimb afisat pe bord e in felul urmator: factorul cel mai important e numarul de ore de functionare a motorului (viteza medie redusa => kilometri parcursi putini si ore de functionare mai multe), apoi ar fi modul de conducere, daca masina vede zona rosie a turometrului des=> scade intervalul afisat pana la revizie (nu cred ca e cazul tau).

Zi-ne si daca ai luat-o pe persoana fizica sau pe firma si descrie putin polita de casco: valoare asigurata, prima platita, eventuale fransize....etc.

Sa o folosesti cu placere!
  • 0

#27 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 25 octombrie 2011 - 06:46

Felicitari, o masina destul de sincera,dar nu agreez motorul,am eun un fix cu 4 cil,mai ales pe masini cu pretentii.....in rest bafta
  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#28 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 25 octombrie 2011 - 07:24

In primul rand misto masina...cele mai multe noi X3-uri le-am vazut in Italia anul asta, deci sa nu mai aud ca noul X3 e masina urata, cica italienii au gusturi in design auto.

Treaba cu intervalul de schimb afisat pe bord e in felul urmator: factorul cel mai important e numarul de ore de functionare a motorului (viteza medie redusa => kilometri parcursi putini si ore de functionare mai multe), apoi ar fi modul de conducere, daca masina vede zona rosie a turometrului des=> scade intervalul afisat pana la revizie (nu cred ca e cazul tau).

Zi-ne si daca ai luat-o pe persoana fizica sau pe firma si descrie putin polita de casco: valoare asigurata, prima platita, eventuale fransize....etc.

Sa o folosesti cu placere!


mie mi se pare cel mai reusit/frumos ics

turometrul in primii 2000km nu a sarit de 3000rpm, cand am luat-o de la dealer am plecat direct si am facut o roata bucuresti - ploiesti - campina - predeal - parau rece - bran - fundata - rucar - pitesti - bucuresti, si pana sa treaca de 1200km in fiecare zi ieseam seara cu ea pe autostrada pana la fundulea si inapoi, tocmai ca sa existe un echilibru intre frecusul de oras si mersul constant cat e motorul nou-nout, iar acuma rar ajunge la 4000rpm, cu toate astea la drum intins a scazut la fel ca in trafic urban.

este luata pe firma, avans 50%, leasing ca sa pot deduce tva-ul, valoare asigurata este valoarea de contract, 45k, asigurator allianz tiriac, fara fransiza, 3.75% platita trimestrial, aranjamentul firmei de leasing.



Felicitari, o masina destul de sincera,dar nu agreez motorul,am eun un fix cu 4 cil,mai ales pe masini cu pretentii.....in rest bafta


inteleg fixul, dar la noile taxe din romania ... platim mult mai mult la r32 decat am luat noi in calcul cand l-am luat, ce sa mai zic ca anul trecut cu toate ca am platit integral de la inceputul anului am fost chemati sa platim majorat pe ultimele sase luni ? pur si simplu nu mai am chef sa dau bani guvernului inutil, pot sa traiesc cu astia 4 cilindri, evident ar fi fost mai frumosi 6 dar isi fac treaba foarte bine si astia 4
  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#29 ska

    nobody...

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 17.724 Mesaje:
Inregistrat: 22-iunie 04
  • Location:Oradea
  • Marca:Opel
  • Model:Astra J
  • Motorizare:2.0CDTI 165cp

Scris 25 octombrie 2011 - 07:33

am avut si eu pe mana 2 zile o jucarie din asta.
e misto rau.
mi-a placut mult si 20d-ul. e o alegerea foarte echilibrata performante/consum/pret.
DAAAAR, s-ar preta uber cool un 30d. sa nu ma intind mai sus...

si eu visez la asa ceva :lol:

s-o stapanesti sanatos.
  • 0

happiness is not around the corner. happiness is the corner.


#30 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 25 octombrie 2011 - 08:33

Una peste alta e o masina echilibrata si sunt convins ca si 2,0 isi face treaba bine.
Bafta si multi km.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#31 the1

    ZaUan

  • Moderators
  • 16.118 Mesaje:
Inregistrat: 26-iunie 05
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:MITSU
  • Model:COLT
  • Motorizare:1.3 95hp

Scris 25 octombrie 2011 - 08:37

Sa o stapanesti sanatos! Am avut privilegiul sa vad si live bijuteria si pot sa spun ca m-am k.k.t. pe mine... de emotie. Chiar e una dintre masinile cele mai potrivite pentru drumurile din Ro. :lol:

Felicitari!

45k a fost cu tot cu discount?
  • 0
Imagine amplasata

''...Degeaba ai o sabie de samurai daca nu stii ce sa faci cu ea...'' © RELU

Imagine amplasata

#32 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 25 octombrie 2011 - 08:48

vreau si eu sa o vad pe viu :lol: ca rautatile astea mici nu mi-au dat si mie un tzar.....

Aceasta postare a fost editata de bleunightdanger: 25 octombrie 2011 - 08:48

  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#33 the1

    ZaUan

  • Moderators
  • 16.118 Mesaje:
Inregistrat: 26-iunie 05
  • Location:Bucharest, Romania
  • Marca:MITSU
  • Model:COLT
  • Motorizare:1.3 95hp

Scris 25 octombrie 2011 - 08:50

daca n-ai fost cuminte si te certi cu toti. :lol:
  • 0
Imagine amplasata

''...Degeaba ai o sabie de samurai daca nu stii ce sa faci cu ea...'' © RELU

Imagine amplasata

#34 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 25 octombrie 2011 - 08:51

ia vezi ca te iau si pe tine :lol: :lol: :lol:
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#35 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 25 octombrie 2011 - 09:13

Daca ai chef vreau niste consumuri....e visul erotic al neFestii....:lol:
  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#36 koz

    The One

  • Members
  • PipPipPip
  • 325 Mesaje:
Inregistrat: 27-septembrie 02
  • Location:Brasov
  • Marca:Volkswagen
  • Model:GOLF 5
  • Motorizare:1.9 TDI 105+ CP

Scris 25 octombrie 2011 - 09:29

Sa ai parte de ea ! Faina jucaria.
  • 0

#37 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 25 octombrie 2011 - 09:50

Faina, faina :lol: Si mie nu-mi plac defel bavarezii astia :lol: IN imi plac insa :lol:
  • 0

#38 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 25 octombrie 2011 - 10:04

Daca ai chef vreau niste consumuri....e visul erotic al neFestii....:lol:


http://www.spritmoni...ail/475468.html

de la campina pana la intrarea in otopeni consum 5.6%, viteza medie 93.6, in localitati cruise la 80, afara cruise la 110-115, incarcare bagaje nefasta si copil

45k a fost cu tot cu discount?


cu discount si tva
  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#39 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 25 octombrie 2011 - 10:27

Consumul il consider mare,motorul e entry level pentru x3,explicatia cu impozitul e plauzibila...
  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#40 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 25 octombrie 2011 - 10:42

Una peste alta e o masina echilibrata si sunt convins ca si 2,0 isi face treaba bine.
Bafta si multi km.


Pentru 90% din conducatorii auto, un 2.0 ar trebui sa faca treaba foarte buna. Noi astia care i-am facut pe parinti bunici am cam realizat cam cu ce se mananca viata - ca sa ma exprim plastic si fantastic. Si apoi, sa fim sinceri, pana acum 1 an era relativ ok cu aranjarea impozitarii. mecea a gandit corect dpmdv, sa-si fi luat un motor mai mare insemna bani aruncati AIUREA catre "stat". De banii aia mergi 3 luni :lol:


Consumul il consider mare,motorul e entry level pentru x3,explicatia cu impozitul e plauzibila...


Normal ca-i entry level. Dar poate nu toti cauta nod in papura la masinile altora. De ce CUVANT URAT trebuie sa apara cineva, mereu, sa zica ba ca-i mare consumul, ba ca-i scumpa, ba ca nu stiu ce, ba ca mai bine lua altceva in banii aia.

Iar aia cu "explicatia cu impozitul e plauzibila" e PE-NA-LA :lol: :lol: :lol:

WTF???

Bai mecea, FELICITARI! Masina e faina si buna. Sa te bucuri de ea.
  • 0

#41 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 25 octombrie 2011 - 10:53

incerc sa-ti raspund,chiar daca suntem pe topicul de prezentare al lui mecea............Raspunsul intrebarii tale este -deoarece nu consider motorizarea ideala pentru aceasta masina.Daca voi vreti sa periati si sa lingeti undeva(unii) omul pe topicul de prezentare,e problema voastra,asta nu presupune ca prezentind o masina nu o supui criticilor.Si sa continui,scuza cu impozitul nu e de om ce cheltuie 45000 de euro pe o masina.NU CUMVA DEVALORIZAREA ANUALA E MAI MARE DECIT FAIMOSUL IMPOZIT PENTRU UNA CU MOTOR DE 3 LITRI?Sa vorbim urit putem toti,sa gindim nu e pentru toata lumea,bag sama....Ca sa nu mentionez ca expresia mea privitor la explicatia plauzibila,SIGUR depaseste puterea ta de intelegere........

Aceasta postare a fost editata de DMIHNEA: 25 octombrie 2011 - 10:55

  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#42 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 25 octombrie 2011 - 11:09

Pentru puterea lui si traficul din Bucuresti, consumul nu este deloc mare. pe la tzara pe la Mihnea jucaria n-ar fi sarit de 6.
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#43 DMIHNEA

    Membru scamator

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.539 Mesaje:
Inregistrat: 09-iulie 04
  • Location:CE,dar nu RO........
  • Marca:Mercedes +Audi
  • Model:C220+A3 quattro
  • Motorizare:2.2+1.9

Scris 25 octombrie 2011 - 11:17

consum de 6 scoti poate la bricheta aia de vreti sa va duceti la oaspete,dar nu la X3...........
  • 0
mai bine singur decit in companie proasta......

#44 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 25 octombrie 2011 - 11:21

eu pot sa scot 6!
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#45 berkut

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 2.629 Mesaje:
Inregistrat: 07-aprilie 03
  • Location:Bucuresti
  • Marca:HANDEI
  • Model:6 viteze
  • Motorizare:1994

Scris 25 octombrie 2011 - 11:22

bai nene ... ati devenit toti eco :) eu ma retrag cu chinezaria mea si consum de tractor.

si apropo de 2.0 si impozite. m-am plimbat asta seara cu un golf r20 si mi-a placut ! mult ! si e doar 34 000 eur . dupa toate reducerile .

Aceasta postare a fost editata de berkut: 25 octombrie 2011 - 11:27

  • 0
imatur pentru ca am subaru.

#46 bleunightdanger

    Addicted

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 10.070 Mesaje:
Inregistrat: 17-martie 04
  • Location:bucharest
  • Marca:Toyota
  • Model:Corolla 1.4 D4D
  • Motorizare:Auris 1.2T CVT

Scris 26 octombrie 2011 - 12:25

Nu ti s-a parut cam greu manevrabil in oras, la uzul de zi cu zi? Am inteles ca directia ar avea cursa mica si in fine din cauza setarilor masina este cam 'incomoda' in oras... Suspensiile cum erau?
  • 0
if you're looking for peace, then get ready for war

#47 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 26 octombrie 2011 - 03:48

BA!
hai sa facem ceva cu postarile astea offtopic.
deschideti bre un topic de genu : "Ce am mai condus astazi" - impresii siinvataturi catre colegii studenti.
deschideti ce topic vreti, dar hai macar astea de la "Masina mea" sa le lasam curate.

Si ca sa-mi dau si eu parerea vizavi de consum, e maricel pe afara si mic in oras.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#48 mecea

    Membru scriitor

  • Members
  • PipPipPipPipPipPipPip
  • 4.582 Mesaje:
Inregistrat: 27-decembrie 09
  • Location:Bucuresti
  • Marca:Tractor
  • Model:Modern
  • Motorizare:Fumigen

Scris 26 octombrie 2011 - 06:37

hai sa o luam punctual:

Consumul il consider mare,motorul e entry level pentru x3,explicatia cu impozitul e plauzibila...


consumul e mic, punct. masina are 1.8 tone, cutie automata si tractiune integrala, practic am consumuri o idee mai mici decat ce aveam la fosta masina mazda 6 CD143 cutie manuala


scuza cu impozitul nu e de om ce cheltuie 45000 de euro pe o masina.NU CUMVA DEVALORIZAREA ANUALA E MAI MARE DECIT FAIMOSUL IMPOZIT PENTRU UNA CU MOTOR DE 3 LITRI?Sa vorbim urit putem toti,sa gindim nu e pentru toata lumea,bag sama


nu este o scuza, a reprezentat un bonus daca vrei, am zis ca eram pregatit sa iau touareg care are v6, dar mi-a placut masina asta foarte mult, iar motorul se misca foarte bine, din punctul meu de vedere ideal ar fi fost motorul tocmai pus pe seria 5, diesel 2 litri biturbo 218 cai cuplu 450/1500-2500, dar nu era disponibil, nu inteleg pentru ce sa maresc costurile fixe de intretinere, cu un 3 litri vine si consum mai mare nu numai impozit, daca pur si simplu nu am nevoie de asa ceva ? doar ca sa arat ca imi permit ? nu sunt genul si asa cum mentionat mai sus cand curuletzu meu are chef sa decoleze iau golful, la care impozitul e de 4600 ron, adauga la devalorizare si da-ti seama cat ma bucur an de an sa dau acesti bani pe infrastructura rutiera din romania


Pentru puterea lui si traficul din Bucuresti, consumul nu este deloc mare. pe la tzara pe la Mihnea jucaria n-ar fi sarit de 6.


nu cred ca 6 e fezabil, pur si simplu ar insemna sa dormi la volan, probabil un 7.5 dupa ce se lasa motorul


si apropo de 2.0 si impozite. m-am plimbat asta seara cu un golf r20 si mi-a placut ! mult ! si e doar 34 000 eur . dupa toate reducerile .


ala chiar e o super masina


Si ca sa-mi dau si eu parerea vizavi de consum, e maricel pe afara si mic in oras.


nu e maricel pe afara, fiind practic vorba de rodaj nu s-a mers cu masina deloc cu cruise control, am folosit doar pedala si am incercat in permanenta sa-i variez usor turatia, cand mai sus cand mai jos ... plus ca motorul e nou, lasa-l sa se aseze


si multumesc de toate urarile pozitive

Aceasta postare a fost editata de mecea: 26 octombrie 2011 - 06:40

  • 0
567576.png

VW Touareg 7P V6TDI BMT / VW Eos 2.0 TFSI 
Esti prost si vrei sa te remarci? Aprinde proiectoarele!
Esti cel mai prost? Aprinde si stopul de ceata! © Si daca vrei sa fi capitanul lor pune xenon in proiectoare.

#49 oaspetele

    Addicted

  • VIP Members
  • PipPipPipPipPipPipPipPipPip
  • 12.955 Mesaje:
Inregistrat: 04-iunie 02
  • Location:Bistrita
  • Marca:VW
  • Model:Golf 6
  • Motorizare:1.6

Scris 26 octombrie 2011 - 06:55

Consumuri de 8 sau chiar 7 pe afara nu se obtin prea usor. Spuneai ca esti in rodaj, deci nu cred ca ai mers foarte tare. In primii 2000 km, n-am trecut de 6% pe afara, tocmai fiindca am menajat-o.
In rest, foarte bun consumul de Bucuresti. Vorbesc de ce am vazut pe spritmonitor.
Dar desigur, fata de balena mea se adauga probabil greutate in plus, tractiune si cutie automata. Precum si profilul de caramida, dar ala probabil ca intervine la viteze mai maricele.
  • 0
Daca te trezesti dimineata si nu vezi soarele, inseamna ca esti mort sau esti soarele.

#50 unipower

    Membru senior

  • Members
  • PipPipPipPipPip
  • 1.173 Mesaje:
Inregistrat: 04-iulie 10
  • Location:Nordul cu Aur Verde
  • Marca:Doua
  • Model:Nu le zic
  • Motorizare:Strict Secret

Scris 26 octombrie 2011 - 08:47

incerc sa-ti raspund,chiar daca suntem pe topicul de prezentare al lui mecea............1. Raspunsul intrebarii tale este -deoarece nu consider motorizarea ideala pentru aceasta masina. 2. Daca voi vreti sa periati si sa lingeti undeva(unii) omul pe topicul de prezentare,e problema voastra,asta nu presupune ca prezentind o masina nu o supui criticilor.3. Si sa continui,scuza cu impozitul nu e de om ce cheltuie 45000 de euro pe o masina.NU CUMVA DEVALORIZAREA ANUALA E MAI MARE DECIT FAIMOSUL IMPOZIT PENTRU UNA CU MOTOR DE 3 LITRI?Sa vorbim urit putem toti,sa gindim nu e pentru toata lumea,bag sama....4. Ca sa nu mentionez ca expresia mea privitor la explicatia plauzibila,SIGUR depaseste puterea ta de intelegere........


1. Ce consideri tu e fix zero. Un rht pe bat. Ce RELEVANTA are ce "consideri" tu? Ti-ai cumparat tu masina? Ai cheltuit tu banii pe ea?

2. Unii au fost probabil grav marcati prin trecutul lor. Cine P L M periaza pe cine? Aveti obsesii sau ce?

3. Tie iti place sa vorbesti aiurea si sa te victimizezi. Omule, devalorizarea se aplica oricarei masini; faimosul impozit (pe care eu il platesc si nu ma plang) are o valoare foarte mare raportat la ce primesti in schimb. EU am un 2.7 si platesc anual de vreo 10 ori mai mult decat platesc la un 2.0. STIU, mintea ta nu poate bate intr-atat de departe, dar, ca utilizator normal (si fara conturi de milioane E) de ce ai lua un 3.0 in defavoarea unui 2.0. Ca sa ce? Pentru a face o depasire in forta, pentru liniute, pentru impresii, pentru intretinere mai scumpa? Plus ca, dupa logica ta lipsa, un 3.0 se devalorizeaza mai greu - LOL ia uita-te in targ sa vezi cat au ajuns sa coste motoarele mari... si daca BocPoc nu schimba sistemul de impozitare, motoarele mari se vor deprecia MAI REPEDE decat alea mici. E logic.

4. La a 4-a ai fost prea proFUND ca sa iti pot raspunde. De cand si pana cand cunosti tu puterea mea de intelegere. Oricum, e hilar si penibil (ca sa nu zic mai mult) ca tu, din postura ta sa emiti pretentii. Maine ma duc si eu sa-i dau sfaturi lui Stephen H., ala imobilizat in scaun, saracu'.

Uite asa vin unii scobiti-n f-u-n-d sa dea sfaturi si sa emita pretentii pe topicurile celor care-si prezinta masinile. Tu chiar crezi ca pe cineva il doare undeva de "consideratiile" tale?

Observ o traditie pe acest forum. Existau 2 useri (... ca vad ca mmmmmmmmmol a disparut), acum mai e unul, mihnea voievod, care se spurca pe topicul altuia, dar ei, si doar prin prisma finantelor, nu-si permit acele masini, dar le hulesc si le gasesc nod in papura. Nu e logic, nu e fair, si e total deplasat.
  • 0




7 useri citesc subiectul

0 membri, 7 vizitatori, 0 utilizatori anonimi